Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Striker


Ladousek

Doporučené příspěvky

  • 5 týdnů později...
  • Odpovědí 480
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

to vasja: spready, aos a intradenní obchoduju na SOL, na Ninja ve Strikeru pak některé další intraday. Myslím, že spready jako celek na Ninje nejdou. Ano v SOL pak můžeš nastavit email potvrzení příkazů přes Tools..E-mail Notifications, akorát musíš použít mail klienta jako gmail nebo yahoo, na seznam to myslím nepřijde nebo do spamu nebo tak nějak..

Super trejdy!

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

ahoj všem tady,

vzhledem k tomu, že jsem chtěl založit účet na Live byl jsem v situaci kdy jsem se musel rozhodnout pro výběr konkrétního brokera. Po velmi špatných zkušenostech s některými "rádoby" brokery v CZ jsem byl v této otázce velmi opatrný. Nebyl to úplně jednoduchý proces takže bych se rád podělil o svou zkušenost s ostatními začínajícími tradery. Třeba to někomu pomůže při rozhodování a hledání informací :-). Neberte to prosím jako reklamu, ale pouze o můj subjektivní průběh mým vlastním výběrem. Jsem ve vláknu Striker takže by to snad neměl být problém :-).

Po přečtení celého vlákna na tomto fóru jsem nakonec zúžil výběr na 4 brokery. Velocity, Striker, IB, Mirus. Začal jsem tedy zkoumat jejich obchodní platformy, obchodní podmínky a co je pro mě důležité tak i zabezpečení proti výpadku spojení a "bezpečnost".

Nakonec jsem se rozhodl pro Striker a to hlavně z těchto důvodů:

1) Velmi rozumné komise
2) Opravdu velmi kvalitní vlastní obchodní platforma SOL Trader zdarma (lze využít i jiné např. NJ7 atd.)
3) Naprosto bezproblémové spojení - vyzkoušeno dlouhodobě i na pomalejším internetu
4) Obratem prodlužované demo
5) Držení příkazů mimo moje PC - toto je velmi důležité (osobně jsem si to již vyzkoušel při výpadku internetového spojení mého operátora)
6) Při problémech na mém PC je možné okamžitě online komunikovat v CZ jazyce o práci s otevřenou pozicí.

Co ovšem naprosto rozhodlo je vynikající servis od p. Martina Lembáka. Jeho pomoc a reakce vcelku obratem jsou opravdu hodně nadstandartní. Vše samozřejmě v našem rodném jazyce :-). Komunikace po mailu, Skype.

Asi je více brokerů s podobnými plusy, ale pro mě rozhodli pro výběr Strikeru velmi příjemné maličkosti, které mi usnadnili vstup do Live.

Tak snad to někomu trochu pomůže :-)

Robert


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím všechny chtěl bych obchodovat spready. Dal jsem do kupy asi 6000$ a myslel jsem,že začnu. Minulý týden mě šokoval článek na finančníku kde se mimo jiné psalo -

"Nepříjemnou stránkou spreadů je nutnost vyšší kapitalizace, ideálně alespoň 10 000 USD do začátku. Ostatně, Interactive Brokers, se kterými většina obchodníků spready obchoduje, ani neumožňují otevřít účet s menší částkou".

To pro mě znamená stop na dalších asi 16 měsíců, proto bych se chtěl zeptat jak je to u Strikeru? Jestli se dá otevřít účet s nižší částkou a obchodovat spready nebo opce?
Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

zprvu bych chtěl lehce opravit první post, ale pro otevření účtu by mělo stačit 2000USD.

Má otázka se týká spíše využívání účtu... Rád bych si totiž od strikeru posílal finanční obnos nejlépe každý měsíc /2-3tis/, pokud to dobře půjde. Jaký je u nás ČR nejlepší účet, abych nesplatil všechno za poplatky?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to gulii:

také jsem něco podobného zkoumal. Nakonec jsem si udělal účet u AirBank. Relativně malý poplatek a umožňují mi vést i devizový účet bezplatně k mému běžnému účtu.

Poplatek za převod do USA pak vyjde na cca 10USD (dle ceníku je to 200,- Kč). Je potřeba ale také počítat s poplatky korespondenčních bank. Když jsem posílal cca 5000USD tak vyšli na 28USD. To ale nemá moc společného s výchozím účtem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...