Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

H2O Napsal:
-------------------------------------------------------
> Pridávam sa k Andrea84, tiež neviem ako rozchodiť
> súbory s príponou ex4.


Indikátory mají příponu mq4 a MT4 si je "přeloží" (zkompiluje) do svého "strojového" jazyka. Ten potom používá. Tento soubor (stejné jméno, pouze přípona se změní na *.ex4
Některé soubory jsou "tajné" (např. sidewinder) a soubor *.mq4 není vůbec znám. Existuje pouze *.ex4
Používá se ale úplně stejně. Nakopírujete do stejného adresáře jako soubory mq4, restartujete MT4 a najdete ho v seznamu Indikátorů.

Můžete si to vyzkoušet i tak, že pokud seženete soubor mq4 (nějaký nový) prohlídněte si adresář a pokud nespustíte MT4, soubor se stejným jménem jako indikátor, ale s příponou ex4 tam nebude. Teprve po spuštění tam vznikne.

A aby to nebylo tak jednoduché, některé veřejně prezentované soubory mq4 nebo ex4 prostě ve vašem MT4 nepůjdou. Důvod neznám (různé verze ?), ale pokud mi některý nechodí, prostě to neřeším, jsou jich všude stovky a žádný sám o sobě není zázračný, tak co.

Hodně štěstí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Andrea84 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Už funguje
> Ale nějak zatím nechápu jakým způsobem funguje a
> kdy dá signál...no uvidím zítra až se bude
> obchodovat


Stačí si vybrat tvůj oblíbený pár, otevřít např. TF 5 min a vložit indikátor. Pokud se nic nezobrazí, je to z toho důvodu,
že není na blízku pattern, který by šel úspěšně zobchodovat. Přepni tedy na TF 15,30,H1 atd. a zkoušej, dokud se ti
neobjeví znázorněný pattern. To ale není vše. Pokud se pattern zobrazí, ale nezobrazí se žádný vstup a výstup (modré linky) opět se jedná o situaci, kdy není co obchodovat. Takhle přepínej různá TF až narazíš na pattern, kde je uveden vstup i výstup. To už si jenom hlídej, zdej např. pending order (čekající příkaz), urči si SL (stoploss) a PT (profit target).
Hodnoty lehce vyčteš z grafu. Snad ti to do začátku pomůže .... :o))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lookylook: Chtěla jsem se zeptat, zda-li používáte klasické nastavení? Na Gbp/Usd se mi totiž zobrazí bez modrých čar (pokud jsem to správně pochopila tak to je vstup a PT) a červeného čísla (viz obrázek Unt.-1). Pokud ale změním v nastavení Fibo Mode z 1 na 2 tak se tam vstup a PT už objeví (viz Unt.-2). Na Gbp/Jpy se už ale objeví při standardním nastavení. Musí se tedy čekat jen až se objeví modré čáry a číslo? Díky Andrea:)

4531

4532

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pipsům zdar!
Takže kdo dneska zkoušel na EURUSD, určitě zachytil následující krásný pohyb tam a zpět, celkem 56 pipsů zcela bez
práce ........ stačilo zadat čekající sell a buy, jít se odreagovat na tenis a pak juknout, že to vyšlo :o), v tomto
případě jsem to risknul bez zadaní SL ........

ještě dodám, že na EURUSD jsou zatím nejlepší výsledky na TF 15, 30 a je vidět, že tradeři mají na tomto
páru Fibonacciho v oblibě :o))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...