Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pizi:
Určitě máš pravdu v tom, že jsem do příspěvků vložil možná trošku více emocí, než by bylo zdrávo,
zase je ale lepší být emoční při psaní příspěvků než při obchodování :o)) . Já žádný indikátor nepropaguju,
nejsem jeho autorem ani nic jiného. Pokud se podíváš na můj první příspěvek ohledně tohoto indikátoru,
jednalo se o žádost o pomoc při testování. Postupně jsem vkládal screeny jak to asi vypadá, když se
obchoduje a kolik může nadělit pipsů. Pokud nechceš, testovat nemusíš, nikdo tě nenutí ..........:o))

Pyton:
Na tento indikátor jsem narazil náhodou, když jsem hledal co nejvíce info o Fibonaccim. Na ostatních fórech
o něm nic moc není, takže nám nezbývá než si ho otestnout sami. Sám ho testuju cca měsíc, možná mám
již "nakoukáno" více, než ten kdo zkusí 3 obchody a jde od toho. Denně nabízí cca 10 - 15 obchodů a je jen
na nás, zda do toho půjdeme či ne. Pokud například obchoduju EURUSD TF 30, než do toho jdu, juknu na D1
zda bude obchod s trendem či ne. Pokud půjdeš proti trendu, možná budeš mít ztrátu, možná chytíš dobrou
korekci a budeš mít naopak zisk. (to už je o zkušenostech .........)

Jak tak prozatím koukám, indikátor prozatím testují "začátečníci", kam samozřejmě patřím i já. Možná
kdyby to testnul i někdo z místních "guru", potom by jejich závěr měl určitě váhu zlata. Zkusíte to někdo? :)

Možná by stálo za úvahu vytvořit nové vlákno, aby se zde zbytečně nerozebíral jeden indikátor ...... :S

Tak hodně pipsů všem !!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem, pokud budete mít špatné zkušenosti s čekajícím pokynem, není nic jednoduššího než si to u PC odsedět a počkat, zda cena prorazí hranici a zda jde správným směrem. Pokud se tak stane, přijdete sice o kousek profitu, ale je více než pravděpodobné, že cena dorazí k hranici PT. Opět je nutné to testovat a vykoukat, prozatím jsou jasným favoritem páry EURUSD a EURJPY, time frames 30 min.

4546

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lookylook
o Fibonaccim už tady byly popsány stohy stránek...stačí kouknout do historie.., tak rok, dva z5...
mj. jsem základy popisoval i v seriálu.. www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/forex-technicka-analyza-1.html
Osobně jsem za ty roky na FX k Fibo úrovním pořád skeptický...levely na FX určuje něco úplně jiného než předefinované formulky a la 1,618 atp. Takových levelů, ať už přes %, přes pips nebo time se dá vytvořit hafo (viz Camarilla, DeMark a další)..- vsadím se, že úspěšnost, odrazy, re-návraty atd. budou statisticky stejně úspěšné, jako u Fibo....a čím delší TF, tím větší šance na úspěch....Když to někomu ale vyhovuje a má s tím dlouhodobější úspěchy, nakonec proč ne.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ještě tam chybí čárka u 0,1lotu,dále chci dodat,že ta první modrá linka,u které se vstupuje do obchodu,označená jako 100,0 musí být překročena pro úspěšný obchod,je to SR úroveň,která musí být provalena,ale to už asi víte :),dále dodávám,že někdy to jde do stráty,ale držím to dokud nejsem v plusu či malé ztrátě

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kubika:
blahopřeju, škoda jen, že je to DEMO. Je vidět, že když se to vezme za správný konec výsledky to má.
Teď ještě sestavit nějaký obchodní systém a podělit se s ostatními :o))

Andrea84:
nevím co víc ti poradit než to, co jsem psal v přechozích příspěvcích, rozhodně se zkus zaměřit na jeden pár a
jeden TF, třeba zmiňovaný EURUSD,EURJPY TF 30 min a tam by ti to mohlo jít. Potom můžeš přidávat další páry
a další TF. Ze začátku ber každý obchod, co ti to nabídne, později uvidíš ty chyby, které děláš a budeš brát jen
ty obchody a situace, které jsi už úspěšně zobchodovala. Jak již zmiňoval kubika, jde o S/R hranice a jejich prolomení.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...