Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ještě se vracím k mému dotazu ze strany 194 - "Kde vzít FX data pro můj program"...

Ptal jsem se NetDania na kolik by to u nich přišlo oficiálně a bohužel si to zatím nemůžu dovolit:

[ital] In order to give you an idea about the price level the cost for a package consisting of the XML Data Service or streaming Client API (Java) and 25 major currency pairs is EUR 600 per month. [/ital]

Akmos jsem chvilku zkoumal ale zatím nevím kterou jejich aplikaci mám rozebrat abych zjistil jak komunikuje se serverem a jak si říká o data. Pacho, nevíš nějaké podrobnosti jak to dělá tvůj kámoš? Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Roar:

Hi,
ta zlta ciara, ktorou sa snazis rozpoznat chop v trhu vyzera celkom dobre. Mohol by si prezradit, plz, ako to asi funguje, alebo aj zverejnit, keby to bolo mozne:).
Keby si este hladal nieco na chop, tak ja ho riesim takto: sledujem trhy len od siedmej rano nasho casu, nocne obchodovanie teda vypustam. Okrem toho si urcujem na vyssom tf trend pomocou 2och klzavych priemerov a vstupujem len do smeru trendu. Tym je zabezpecene aspon to, ze v chope vstupujem len do jednej strany (v smere trendu) a tym sa znizuju straty v chope o 50%. Mozno nic moc, ale lepsie ako kosou do brucha;)...

Maatej

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Porad tomu rikas testovani indikatoru. Znova opakuji, indikator ukazuje, ale to podstatne je system kterym na to co ukazuje reagujes. Pokud mluvis o tom ze se divas na vyssi timeframe, jdes s trendem atd, to je prave to co rozhoduje o uspesnosti indikatoru jak ty rikas. Jde o system, ne o indikator. Postupne z tebe leze co vsechno dalsiho jeste sledujes krome samotneho indikatoru. Na zacatku to bylo jednoduche, kupujte podle modrych car, ted uz jsou v tom dalsi pravidla. Proto si myslim ze rikat indikator funguje je zcestne. To je jako rikat ze funguje svickovy graf. Ano funguje, ale tomu kdo ty svicky spravne precte. Dulezitejsi je zpusob cteni svicek, nez jejich barva. V extremnim pripade tvuj indikator zkusi nejaky guru. Indikator mu nakresli modre cary a guru se na zaklade znalosti trhu podle toho co dela cena rozhodne doporuceni indikatoru ignorovat. Diky svym znalostem dokaze rozhodnout kdy indikator poslechnout a kdy ne. Znamena to pak ze indikator funguje? To si take mohu hazet korunou a pak podle toho co dela cena budto podle toho jak koruna dopadla koupit, nebo vysledek hodu korunou ignorovat. Akorat nevim proc si pak tou korunou hazet, kdyz se stejne rozhoduji podle toho co ukazuji svicky a ne koruna.
Ne nemam nic proti tomu indikatoru, ale myslim si ze ho podavas zavadejicim zpusobem. Indikator sam o sobe je nic. Zisk z toho dela az system pravidel kterymi se pri uzivani indikatoru ridis.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtěla jsem se zeptat někoho, kdo rozumí programování v MT4, jak se dá opravit indikátor, který po zobrazení v grafu neobnovuje svůj průběh realtime. Nevím jestli to vysvětlím správně, ale už jsem se setkala s dvěma podobnými problémy. Jeden je ten, že se indikátor vůbec nemění podle aktuální ceny, tím myslím to, že když se dá do grafu, tak zobrazí průběh z minulosti až po poslední signál, ale dál zamrzne a nezobrazuje třeba několik hodin, dokud ho nerestartujete tím, že vlezete do nastavení a hned kliknutím na OK vylezete, nebo změníte TF třeba z 5m na 15m a hned vrátíte zpět...až potom zobrazí svůj nový signál a to už je většinou pozdě. Pak je druhý problém, skoro stejný, avšak indikátor "nezamrzne", stále ukazuje, ale špatný průběh podle kterého se nedá obchodovat...aktuální průběh se zobrazí také až po restartnutí indikátoru nebo změny TF. Přikládám na ukázku tři indikátory, první dva, "Swing ZZ" a "Fractal ZigZag" mají ten první problém, kdy vůbec nezobrazují a ten třetí, "Tsi-Macd" sice zobrazuje, ale v reálu špatně. Mohl by se na to někdo prosím podívat? Nevím co s tím, už jsem se s tím setkala u přibližně dvaceti indikátorů :(

4556

4557

4558

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...