Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Sid Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ivna
> holt jsem dobrák - od kosti.. ...no popravdě
> řečeno vložit funkci back, trochu sjednotit TK a
> dát to "do kupy" trvalo asi 10 minut..
> SID

Přidávám se na děkující stranu a doufám že mé obavy že budeš po zásluze někým v budoucnosti potrestán jsou pouze nesprávným odhadem mého plachého charakteru. Takže ještě jednou díky za péči kterou nám věnuješ aby se naše dvorečky hemžily těmi tučnými opeřenci které máme tak rádi.
:) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Thoft
je jen jediný, zjistit, jak to Sid udělal:). Nebo z něj vymámit jak to udělal, ale to podle mě nejde. Dřív to šlo, ale teď už Sid koduje své výtvory, takže nemůžeš na zdroják. Je to jeho volba a je třeba jí respektovat. A na jednu stranu je to i dobře, protože to nutí lidi myslet a o myšlení tu jde především.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Peprnik/thoft: U MT staci adxma prohnat pres iMAonArray viz (ADXMA-back.mq4) mam to uz dyl, ale neprikladal jsem tomu nejakou vahu tak jsem to tu ani nedaval, je to preci jen vyhladeny prubeh ale jak to tak vypada tak to asi nekomu pomuze. Prikladam jeste jednu variantu Floating Pivot z ADXMA (je nutne mit v indikatorech ulozen i indikator ktery se jmenuje ADXMA)

4627

4628

4629

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to DarkMan:

Caf,
vdaka za mt indikatory (tu)...
Robim taku malu anketu, ako ide trejding starym clenom fora a ci sa uz zivia forexom:). Ak by si nebol proti, chcel by som sa spytat ako ti ide forex? Stal si sa medzi casom fulltime traderom? Ak hej, co ti pomohlo najviac k tomu, co by si poradil tym, ktori sa tuzia tiez stat full time tradermi? Zatial tolko... Vdaka vopred za odpoved (tu).

Maatej

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Maatej:
Je to sice offtopic v tom vlakne ale odpovim tu at v tom neni zmatek, snad to nebude vadit.
Nevim k cemu ti podona statistika dobra, kazdy jsme jiny sice mame stejny cil ale to je tak asi vsechno.
Forexu se venuji neco male pres 2roky, po prvnim roce live jsem mel chut napsat jak se mi darilo ale nakonec jsem usoudil, ze to nema cenu bo by mi asi vetsina neverila a druha skupinka by chtela overene vysledky a ja nemam za potrebi se nekomu obhajovat. Reknu jen to, ze jsem jeste nezrusil ani jeden ze svych 3live uctu a ze na zacatku jsem musel setrit na prvni ucet s 1200$ :)). Fulltime trader jeste ale nejsem a mam do toho jeste poradny kus prace, zkoncit s praci a skocit do toho po hlave umi asi dost lidi, ale ja jsem predevsim opatrnej, ted mam praci kde mam docela volnost a tomu odpovidajici penize, takze az si budu jistej ze fulltime vydelam kazdej mesic min. 20K tak do toho pujdu driv asi ne. Ted prozivam mensi x-tou krizovku, nekde jsem cetl ze 3 a 4 rok obchodnika jsou zlomove, obcnodnik vystrili a zacne temer od nuly, ted znam sve mezery jen nevim jak je "zaplacnout". Nekdy si rikam cim min clovek vi tim lip aneb v jednoduchosti je sila :).

Jeste snad na zaver par rad ktere te taky zajimaly.
1) Delej jen na tom co zajima tebe, nenech se strhnout davem (super vysledky) vetsina vysledku na tomto serveru pochazi z demo tradingu a z momentalni situace na trhu a s dlouhobym ziskem to nema nic spolecneho.
2) S malym uctem je sakra tezke se vyhrabat aspon na 10K, ale kdyz se k nemu budes chovat jak k "velkemu uctu" jde to, zadne doufani v mega trendy ber to co trh dava, vsiml jsem si jak vetsina lidi s mini ucty hleda obchody kolem 100pips a vic, asi aby z toho neco meli. Ja jsem nebyl jinej, jakmile jsem si uvedomil ze pri standartnim lotu by mi stacilo brat kolem 20-30pips vysledky se mnohem zlepsili.
3) Neni problem vydelat, vetsi problem je ochranit vydelane penize, chovej se podle toho

Mira


Link to comment
Sdílet pomocí služby

to DarkMan:

vdaka za obsiahlu odpoved a rady. Viem, ze to tu bolo off topic, ale nevedel som, v ktorom vlakne by som ta zastihol:) a tu som videl, ze si nedavno postol odpoved. Tu statistiku si robim v suvislosti s budovanim psychologie tradera. Koho ineho sa mam pytat, ak nie tych, ktorym to ide, no nie?
Ak to nie je tajomstvo, cim je sposobena ta forexova kriza?
S tou jednoduchostou, co spominas, mozem len suhlasit. V jednoduchosti je krasa...
Este k tym radam: Aka dolezita v trejdingu podla teba psychika? 50%? Viac, alebo menej?
Vela skusenych borcov na tomto fore spomina prave velky ucet a jeho vyhody. Je to tym, ze ti staci aj 20-30 pipsov, ako si spominal, a hodi ti to zaujimavu sumu pri vacsom ucte?
Ja mam problem aj zarobit, takze ani nie je velmi co chranit:((. Ako priblizne asi obchodujes, ak sa to da nejak priblizit? Nemyslim cely system do detailov, ale ci je to nieco, co sa da najst aj na tomto webe (MA, CCI, ADXMA...), alebo su to nejake vzorce, na ktore treba PhD z Harvardu:)?
Ak je nejake vhodnejsie vlakno, mozme to presunut aj tam.

Vdaka vopred za odpoved:).

Maatej

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...