Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

stojan
už jsem to tam psal níže: "ale vždyť jsem to vlastně napsal v popisu, co je to Back: "ADXMA si počítá zpětně svůj vlastní průběh"...tak jen trochu zapnout myslivnu"...není to až tak složité."..
Peprník ti to vlastně řekl...tak jen to dosadíš do prapůvodního ADXMA, které jsem nehesloval..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid
1-zkoušel jsi to vyhladit jinýma typama MA? třeba KAMA, nebo HullMA ? jestli ano tak jak to dopadlo?
2-když už máš tak radící náladu. Dal bys mi prosím nějaké indicie, podle kterých by šlo přijít na to, jak se počítá indikátor intenzita?
3-pokud mi chceš něco zdělit ale nechceš to z nějakého důvodu sem, můžeš písnout na PEPRNIK(zavináč)gmail.com

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Lookylook, Kubika, Andrea84, Sasa:

Zkoušíte ještě obchodovat ten indikátor BPS 1-2-3 Pattern 2?
Já jsem ho objevil díky této diskuzi nedávno a nevypadá vůbec zle. Protože ale nejde klasicky backtestovat, protože zmizí z obrazovky, tak zatím sbírám obrázky grafů se signálama od 30min do Daily. Sám budu asi stejně z časových důvodů obchodovat TF 4H nebo Daily, ale pro jistotu sbírám všechny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Stanley

Ano zkouším zatím jen pár dní. Dokonce stejně jako vy ho z časových důvodů mohu obchodovat jen na denních grafech. Fibo sám o sobě je velmi spolehlivý,ale ten největší klíč k jeho úspěchu je u SL, alespoň dle toho co jsem zatím vypozoroval. Osobně zadávám SL o velikosti cca 1/3 PT. Takže stačí i 40% úspěšnost a jsme dlouhodobě ziskoví. To si myslím že fibonacci zvládne, soudě i podle těch pozitivních příspěvků o pár listů předemnou.Toto je zatím asi vše co bych ti k tomu mohl napsat. Chytřejší budu až tak po měsíci, kdy už bych za sebou mohl mít nějaký ten počet obchodů na daily grafech (obchoduji 41 měnových párů).
Mějte se a hodně štěstí při lovení těch tisíců pips :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Krakrkre:

41 párů, to je docela dost! Já sleduji 7 párů.
osobně mám pocit, že je lepší brát i ty obchody, když se neukáže modrá čára vstupu a taky bych rozhodně volil dřívější vstup do pozice-ihned co se ukáže indikátor a SL umisťovat pod/nad poslední vrchol. Co si o tom myslíš? To jenom tak na okraj, jak na mne těch pár grafů se zobrazeným indikátorem působí. J.Ross taky doporučuje vstupovat ještě dříve než na proražení vrcholu. Uvidíme jak se to bude vyvíjet dál. SL je samozřejmě jako u všech systémů klíčová záležitost. Nejen jeho umístění, ale i posouvání a řízení pozice.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stanley--Indikátor mám na obrazovce spolu s CCI od woodieho,RSI,MA a čtu grafy,které se mně daří pomalu ale jistě dešifrovat se stále větší úspěšností asi po 1 roce koukání do nich,dále vycházím z S/R úrovní,to zn. že se řídím i BPS 123,je to podle mně velice silné,hlavně na 1h-1týden TF,např v řádu měsíců ukazuje pokles usd/jpy ke 104,gbp/jpy ke 210-215 atd,ale jestli to bude pravda se ukáže až tak únor-březen.Většinou to diskutujeme na chatu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Docela by mě zajímalo, kdy přesně se ten indikátor BPS 1-2-3 objeví. Jsou tam definované zřejmě 3 vrcholy. Když by se ten indikátor objevil při úsečce, která vytvoří vyšší/nižší high i low než úsečka, která tvoří poslední vrchol, tak by určitě bylo lepší vstupovat dříve, viz přiložený graf. Ale klíčové je, kdy se právě indikátor objeví. Nevíte to náhodou někdo?

4673

4674

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...