Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

Nevíte náhodou někdo, kdy se přesně ten indikátor BPS 1-2-3 objeví a dá signál? Tvoří ho tři vrcholy, a každý vrchol má určitě své podmínky, ale zatím jsem nevypozoroval, kdy se přesně objeví. Pokud je podmínka pro podlední vrchol taková, že jakmile se objeví úsečka, která vytvoří vyšší high a low než předcházející úsečka, tak by určitě bylo lepší vstupovat na open po této úsečce-viz 2 přiložené grafy. Mám ale pocit, že se ten indikátor objevuje nějak pozdě, aby se tyhle dřívější vstupy daly využít. Nevíte tedy jak to je?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to H20:

Ano, ten článek jsem četl. Ten o tom 123 reversal Patternu a ještě tam byl myslím jeden. Vyšší SL by něměl být až takový problém při 0,1lotu. 100-150 pips by mělo stačit a někdy i méně. Právě ty dřívější vstupy mi podle denních a 4H grafů přijdou velice zajímavé, protože se SL může umístit pod poslední vrchol. Ale nejdřív musím vypozorovat, jestli se ten indikátor pro tyhle dřívější vstupy neobjeví pozdě(až po několika úsečkách).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No, tak ten indikátor BPS 123 reaguje nějak podivně. Dneska se tam po 8 hod objevil značně zpožděný signal na USD/CAD, aby vzápětí zase zmizel a teď je tam zase úplně jiný signál, který se vytvořil někdy po 12hod, takže ani nebyla dokončená 4H svíce. Nevím co si o tom myslet. Celý hodiny u počítače sedět a zírat do grafů, jestli se náhodou signál neobjeví teda nehodlám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stanley:

imho: BPS 1-2-3 je zalozeny na fraktalech (jako nektere dalsi Barryho indikatory) a S/R urovnich, ktere fraktaly vytvareji + doplneny o Fibo urovne, podle myho nazoru pro snazsi orientaci ohledne PT a pocatecnich SL vzhledem k MM. Zdrojak k BPS 123 nemam, ale je to postaveny na tomhle. Nemusis cucet porad do grafu. Proste si v MT nastav Alert, kdyz se pattern objevi a je to...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath

tady je link na clanek o alertech v MT4...articles.mql4.com/374 dole na strance jsou ke stazeni i vzorovy skripty pro ruzny druhy signalu. Staci kdyz si nekterej z tech programku upravis pro svoji potrebu, podle toho co chces signalizovat. Clanek je tamtez k dispozici i v rustine a mozna by se tam naslo i neco v cinstine. Neni to nic slozityho. Par radku kodu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...