Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tu je dnesny screenshot. Sipky na spodku ukazuju signalne palicky. A fajky su potom vstupy na odrazoch od ADXMA 20/20. Endy Napsal: ------------------------------------------------------- > Tu je taka blbinka, ktora mozno niekomu v > zaciatkoch moze pomoct. > Meria to sklon MA. Nastavit sa daju hocijake typy > a periody. > Default je to na 34 EMA. Tiez sa da nastavit aka > hodnota uhla uz je "trendova". Ja som to nastavil > na 5. > Prikladam aj obrazok z cable z 5m. > Vidno z toho otocky a tiez, ked je uhol prilis > maly (pod tou hodnotou 5, tak je teda chop na > trhu). > Endy > > > > > Editováno 1 krát. Naposledy editováno dne 29.11. > 11:45 uživatelem Endy.

4646

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Endy trochu jsem se mrknul tomu indikátoru, který jsi tu dával (MA Angle), na zoubek a EMA 34 se mi nezdá až tak moc vhodná indikace, i když je na více fórech preferovaná (na můj vkus reaguje dost pozdě). Příjde mi jako daleko lepší, především v akčnosti, používat KAMA indikaci zhruba na polovičních hodnotách oproti klasice (10,2,15), už proto, že se Kama orientuje více na volatilitu, což je u Angle dost stěžejní faktor. Zkoušel jsem to kombinovat i přes ADXMA, ale ten je poněkud lenivnější. Překopal jsem indikaci pro VT a dodal tam i přepočet aktuální ceny (close) na podmínky oscilátoru (na obrázku bílá křivka). Long a Short ve štítku určují podle nastavení úhlu (ve skriptu 180 st. - nastavení na zhruba 25% úroveň = 45) stupeň "strmosti", kdy už se dá uvažovat o konci případného chopu a kdy vstoupit do patřičné pozice. Faktor 5, který jsi použil, jsem ponechal. V cenovém grafu je pro srovnání i ADXMA s nastavením 6,12 a back 36. Pár a 5 min. graf je stejný, jako u tebe - cable. SID

4647

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Volf

já to vím,ale není to zak uplně pravda.Je den človíček si udělal indi ,a pracuje zhruba na tom..ne uplně 100%,ale má ho.Samodřejmně není dostupný..udělátka si každý chrání..ptal jsem se proto jeslti ho někdo nedáva do placu.Hold i věci se dělají jinak..jinak máš pravdu (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...