Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

bachmann
Ide o tento indikátor:

""
Re: Indikátory a obchodní systémy
Vloženo uživatelem: Lookylook
Datum: November 4, 2007 05:31AM
Statut uživatele:

Ahoj všem,
v příloze naleznete docela zajímavý indikátor BPS 1-2-3 Pattern, který momentálně testuji. Výsledky jsou prozatím
víc než dobré, jen nemám tolik času vše řádně testovat. Proto bych vás chtěl požádat o vyzkoušení a následně o
komentář, jaké je nejlpší nastavení (TF, měna ....atd)
Dobré výsledky vykazuje na TF 15 min, ale lze zřejmě použít na všech .............. prosím testujte, třeba se z toho
vyklube docela dobrý pomocník !

Hodně pipsů všem !

Přílohy: BPS 1-2-3 Pattern 2.ex4 (30kB)
""

Autor tam uvádza copyright, tak to asi bude zakódované. Keby aj nebolo, aj tak je to nad moje schopnosti programovacie a jazykové a v dohľadnej dobe to nezmením.

Nevieš o inom vyhľadávači patternov, ktorý ma aj zvukovú signalizáciu ak niečo nájde? Celkom by sa mi pozdávalo mať čosi takého na viacerých cenových pároch súčasne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

:) panove, kdyz vidim jak se usilovne snazite...tak jak budu mit chvilku casu vyplodim nejakej alert na BPS 1-2-3 pattern do Metatraderu jako vanocni darecek, ale vzhledem k tomu, ze neni k Barryho indikatoru zdrojovy kod, nikdo vam nezaruci jak dlouho bude indikator fungovat a jak je omezeny funkcne. Proto bych se spis (byt vami), snazil pochopit princip na kterem pracuje, tzn. fraktaly ala Larry Williams, S/R urovne&klasicky 1-2-3 pattern, plus neco navic ohledne ruznych pristupu k pouzivani Fibo urovni. No a jak uz tu bylo receno asi milionkrat...zadny indikator neni sam o sobe svaty gral tradingu!!! Nejlepsi cesta je hlavne pochopit co, jak a proc indikator ukazuje. No to jsem ukecana Manta :) , ale jak jsem rekl, kdyz zbyde chvilka a nenajde se nikdo jiny neco sem hodim (pokud to neni proti pravidlum diskuse)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

manta
ako fungujú indikátory 123 (je viac interpretácií) mám viac menej preštudované okrem tých fraktálov, ktoré zaváňajú privysokou matematikou. Viem čo to ukazuje. Aj fibo úrovne mi čosi hovoria. Svätý grál by bodol, ale bohužiaľ asi neexistuje a keby aj fungoval, tak ho majú onedlho všetci a sme tam kde sme boli. Ako som spomínal, vyhľadávač by som rád použil na akustické upozornenie, že sa čosi sľubné deje na viacerých pároch súčasne. Bol by som ti vďačný za ten doplnok, alebo tip na niečo podobné - i lepšie :) .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ak mate zaujem o 123 patern, tak ja som vychádzal z J Rossa. Mám to napisane ale pre MT3, ktorú pouzívam. MT4 zatiaľ neviem naprogramovať, ale skúšam to..... V ptílohe, ak sa podarí je preklad "Law of Charts" a "TTE Ebook". Je tam aj "lepsí" - skorší vstup. Mne to zatiaľ vcelku funguje. Karol

4696

4697

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...