Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

karci
ďakujem, výborný materiál na štúdium (tu) . Figúry sú presne definované, čo by mohlo hodne pomôcť pri programovaní. Teším sa na tvoj indikátor pre metatrader. Na BPS indikátore sa mi páči, že ak niečo nájde zobrazí to aj s hodnotami pre čakajúcu objednávku a PT. Ešte by mohol v tom okamžiku vydať nejaký signál, aby som to nemusel stále sledovať. Možno inšpirácia pre tvoj indikátor. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to premnath mne to sice nevykresluje do grafu , ale napise mi to aj moznymi TP (podla fiba). Vid moj obrazok na predchadzajucej strana. Hodnota "R" je pomer zisku a straty pre jednotlive TP. Alarm sa mi tiez spusti pri vykresleni do grafu. Naviac ma tiez upozorni na "2B Top/Bottom" patern tak, ako to bolo prezentovane v clanku tu myslím Petrom, tak pred mesiacom. Karol

4700

Link to comment
Sdílet pomocí služby

karci
U 1-2-3 podľa mojich starších poznámok by mal byť SL nad bodom 1 (rezistencia) cca 1.4740. Nie sú mi úplne jasné čísla v prvých dvoch riadkoch, ale to zatiaľ nie je dôležité.

Prispevok o "2B Top/Bottom" paterne som nenašiel. Predpokladám, že by to mohol byť "2b reversal", intradenne vraj vhodnejší, ako 1-2-3. Kde by si dal TP - na niektorú červenú bodku?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To premnath,
mne najlepsie vychadza stopka na high sviecky , ktora tvori bod 2. Vysvetlivky cisel pre obrazok na strane 209 su :
H-L = 82 je to vzdialenost medzi bodom 3 (prva modra bodka sprava) a bodom 2 (prva cervena sprava). Toto cislo mi pomoha pri vstupe. Porovnam ho s priemernym mesacnym rozsahom H-L( na dennej baze). Ak je cislo mensie ako 60% - 70% tak vstupujem normalne, ak je väcsie tak vstupujem s mensim objemom a skor posuvam stopku na BE.
Dalsi riadok je StopLoss, ten mi udava miesto kde davam stopku, ako som uz vysvetlil. V zatvorke je vzdialenost od vstupu v pipsoch. TP su urovne podla fiba postupne 161,8 200,0 a 261,8. V zatvorkach su pipsi. R je pomer pipsov ku stopke pre jednotlive urovne. Mam tam este dve trendlinky. Prva, ktora spaja dva modre body musi mat mensi sklon ako druha(prerusovana), ktora vychadza z modreho bodu cislo 3. Ak je to naopak, alebo sviecka prerazi trendlinku, tak patern povazujem za neplatny.
Karol

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To premnath,
tie ceny v prvom riadku su Open, High, Low a Close poslednej zobrazovanej sviecky (H1) a vypisuje ich tam MT3 automaticky. Pouzivam to, ako som pisal vcera s celkovym pohladom na graf (pre obchodovanie ho mam viac natiahnuty, tak cca 200 1H sviecok). Doplnujem to o trendlinku v celkovom zobrazeni. Statistiku si nevediem, ale vcelku to vychadza. Momentalne mam zaväzok na naprogramovanie ako AOS. Dufam, ze pozas sviatkov to zvladnem. Zatial ale v MT3. MT4 sa priabezne ucim. Ak sa to podari, tak budem informovat o vysledku.
Karol

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...