Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

[bold] ASID ODHAD [/bold] Na Bloombergu vyšel odhad bank kurzů měn pro rok 2008. Oprášil jsem proto jeden starší AOS, který umožňuje nastavit předpokládaný pivot (cenu) daného páru a pak si zvolit rozpětí (pivoty) podle nastavitelných pips (přednastaveno 50 pips). Jako průraz jsem zvolil PP v nastavitelné periodě (přednastaveno 6). Jako další podmínka je jen to, že cena PP je pro Long vyšší než PP ref(-1). Pro Short pak opačně. Použít lze i SL,TSL a PT. Do "Cena" se vepíše požadovaný kurz měnového páru. GL SID

4812

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[b]to SID: [/b]
jenom skromný dotaz. Po spuštění jakéhokoliv Tvého indikátoru mi celkem pokaždé zatuhne PC, resp. platforma (VT). Neber to, prosím, osobně. Určitě je chyba u mne a možná, že jsem to [i] [b]... Tvého indikátoru ... [/b][/i] pojmenoval trochu blbě, ale skutečně je to tak. Připadá mi to jako že vypočet toho skriptu je náročné na výkon PC a tím to zatuhuje. Píšu sem ten dotaz jen proto, že za výkon mého PC se (snad) stydět nemusím a tak dumám, jak na to. Možná, že znáš nějakou pomoc.
Jen tak pro úplnost, snad se v tom vyznáš lím než já.

AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual
Core Processor 4600+
2,41 GHz, 1,00 GB RAM

SZ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sztula
"Po spuštění jakéhokoliv Tvého indikátoru mi celkem pokaždé zatuhne PC..".., no nevím myslím, že to není problém jen v indikátorech, i když jsou někdy náročnější na skript. Rada je jednoduchá - tak je nepoužívej, pokud ti "celkem pokaždé zatuhne PC"... Indikátory používají desítky lidí a snad jim "celkem pokaždé" PC nezatuhne...Posuzovat výkon tvého PC - v tom se nevyznám.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den! Je to právě rok, co jsem se začal prokousávat forem o forexu. Mám již založen účet. chtěl bych se zeptat, je-li zde někdo, kdo obchoduje woodies CCi na forexu a pokud ano jaký pattern na jakém páru atd. popřípadě budu vděčný za link, kterým se dopídím, jak nastavit woodies pro daný pár... Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...