Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

Sutik, na chatu si se ptal podle čeho, tady Ti přikládám graf, používá se to na 5M a při silném jasném trendu čekám potvrzení na 1M, dále používám speciální skript, abych měl stopky menší, někdy je třeba méně než 10pip. Koncentrace je zaměřená na dosažení co nejlepšího RRR. Je to systém, který se velmi rychle vyhrabává z drawdownu a to já potřebuju kvůli psychice.

4874

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Potřeboval bych nastavit a AOS jako default hodnotu nákup/porodej 0,1 lot. Standartně tam je nastaveno 1 lot, tak že to musím vždy přepisovat. Jedna se o AOS VT-Level Stop-Reverse System. V grafu pravým myšitkem a vyberu Edit Trading System Properties a následně Trading Parameters, kde to změním na 0,1.
Zkoušel jsem to také v Edit Trading System (v grafu pravým myšítkem), ale tam jsem možnost změny nikde nenašel.
Dík
SZ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, s pomocou známeho je indikátor pre MT4 hotový, aj ked neukazuje presne tak ako pôvodný BPS. Ja podľa neho obchodujem a zatial je to celkovo v zisku. V poslednom čase (cca 2 týžne) pracujem na AOS. Tak som nemal čas sa veľmi tomuto venovať. Keď bude čas tak sa pokusim ešte o nejaké úpravy. Inak dakujem Rastovi D. za pomoc a spoluprácu. Karci

4892

4893

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...