Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

To Retro,
najlepšie výsledky mám na 1H a s postupom so strany 209/210 tohto vlákna. Pred vianocami som mal na 4 základných pároch zisk. Tento rok, ako som spomínal pracujem na AOSe, ale na inom princípe. Až ho dokončím, tak sa vrátim k tomuto (123) indikátoru a doplním ho podľa J.Rossa (aspoň sa o to pokúsim). Neurobil som veľa obchodov, asi 20 a 16 bolo v zisku. Chce to poriadne otestovať a potom sa uvidí čo dalej.
Karci

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to all: přikládám generátor obchodů, tick data z Gain capital. Původně jsem si na datech zkoušel strategii HOL a určoval optimální sl a pt. Obchody jsou generovány náhodně na vzorku dat. při vyšším TP než je sl je systém ztrátový pri opačné velikosti vykazuje stabilní zisk. DavidF

4895

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Karci
Napísal si: ""H-L = 82 je to vzdialenost medzi bodom 3 (prva modra bodka sprava) a bodom 2 (prva cervena sprava). Toto cislo mi pomoha pri vstupe. Porovnam ho s priemernym mesacnym rozsahom H-L( na dennej baze). Ak je cislo mensie ako 60% - 70% tak vstupujem normalne, ak je väcsie tak vstupujem s mensim objemom a skor posuvam stopku na BE.""
Poraď prosím ťa - keby si obchodoval práve teraz berieš priemerný mesačný rozsah za niektorý kalendárny mesiac, alebo 30 dní dozadu? Ako ho vypočítaš? Denná báza znamená, že TF=D1? Neviem čo to je BE.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj side,

Jsem zelenáč, sice jsem si už nějaký systémek naprogramoval, ale nedokážu si fakt představit, jak bych tam tento skript zakomponoval. Nemohl bys nahrát do diskuse již hotový (nějaký jednoduchý ať výkonný, nebo nevýkonný systém) v kterým by byl již tento skript zakomponován?
Hned by se to dalo líp pochopit.

Děkuji , Berry.
Pokud by to z nějakého důvodu nešlo přes diskusi, byl by někdo ochotný to poslat přes icq? 220780077

Link to comment
Sdílet pomocí služby

beraniste
Profit počítadel je pro VT asi 5 druhů...ideální se je podívat na VT fórum, zadat do search patřičný termín a vybrat si. Na fórum je nutná registrace...jsou tam někde myslím i sólo počítadla a někde jako součást AOS. Stáhni si něco pod názvem Full Template System (existuje asi 10 verzí) ze sekce NEW TRADING SYSTEMS POSTINGS, tam je pro profit (skoro) všechno, včetně pips, peněz, procent atd.
forum.vtsystems.com/index.php
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...