Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

rhombic:
Mě se to docela líbí. Když čekám na otočení korekce zpět do trendu, občas tato divergence pomůže se vstupem. A je dobré, že se podle toho dá vstoupit za slušnou cenu. Používám to na 15M, ale možná by to bylo vhodnější i na vyšší, na nižší myslím ne.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

taky to používám na 15min a líbí se mi právě ta dobrá cena, ZLR už je často opožděné, % win tím nějak moc neutrpí, ale silný trend je nutný. Jinak překopal jsem trošku TD sequential, autor byl ignorant a nechápal, že to oč jde je 13 a ne 9, funguje to dobře na 5min, 30min, ale profici to používají na 1D, obchodují s tím měny a opce. Doporučuju 1D, ono stejně hodně z nás přijde na to, že čas jsou peníze :-) Pokud člověk neuspěje na delších grafech kde je logické opodstatnění že bude úspěšný na kratších, které jsou méně čítelné, to už vyžaduje velké umění. Doporučuju všem shlednout na daily grafech tento indikátor. Když se mu dá rozumné pole působnosti, odvděčí se stabilní ziskovostí.

4966

Link to comment
Sdílet pomocí služby


to jaranek

myslím že sa zhodujeme vo všetkých vstupoch takmer presne...

USD/JPY long 5:26 106,39..........5:29 106,42
GBP/USD long 6:52 1,96 ............6:51 1,96
USD/CHF long 6:38 1,0980 ........6:38 1,0980
EUR/JPY long 5:29 155,52 .........5:27 155,52
GBP/JPY long 5:05 208,45..........5:14 208,45

Som rád že to vidíme rovnako, to len potvrdzuje že tento systém funguje... :)

Prajem veľa ulovených pipsov !
Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Pepe
Ano díky, upravil jsem nastavení indikací podle Tebe (pakliže jsi je nezměnil a nemáš jiné), takže to takhle vychází.
Musím se teď trochu poprat s RRR pro lepší efektivitu obchodů. BTW, jak Ty řešíš MM?
Vedeš si záznamy uskutečněných obchodů? V případě, že ano, jaký máš percentuelní poměr zisk. a ztrát. obchodů?
Díky za odpověď

EUR/USD 7:19 long 1,4620
USD/CH/F 7:39 sell 1,0969

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jaranek

nastavenia som nemenil, mám ich takto vyskúšané a verím im.
Obchody si nepíšem, stačí mi výpis z VTčka kde sú všetky dôležité veci uvedené.
A čo sa týka RRR, MM a percent win/loss, tak to sú najdôležitejšie veci, ktoré určia či si v zisku alebo strate... Mne za posledné 3 mesiace vychádza, že zisk/strata mám 62/38 - a to striktne používam SL, RRR mám 1:3,3 (priemer), ale niekedy riskujem viac ako 7% z účtu (niekedy aj 10%) a to dokupovaním lotov do trendu (ale aj tam mám všetko zaistené SL)...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To all


Osobne bych se nepoustel do zadneho EUR/USD ,USD/CHF tradu minimalne do poloviny brezna !!!
Uprime v posledni dobe nechapu jejich pohyb.Jsou to silne emocionalne ovlivnovane pary,diky nastale recesi v USA tak i diky volbe prezidenta . Svetove markety ukazuji extremni volatilitu ,zlato, oil,financni sektory .....
Takze ja osobne cekam a sleduju vyvoj !

Hodne stesti
(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim
pri svem bloudeni jsem narazil na system od [bold]imransait [/bold] na forexfactory.
pripada mi docela zajimavej a ne moc komplikovanej.
Pouziva indikator jmenem "Laguerre-ACS1.ex4" ale nemuzu k nemu nikde najit zadnou dokumentaci.
Indikator vypada jednoduse, ale ja bych se rad o nem dozvedel trochu vic.
pokud uz jste se s nim nekdo setkali, dejte vedet
diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Czechdaytrader:

Tvá poznámka patří do jiného fóra. Já mám tedy ale trošku jiný pocit. Sleduju denní grafy a tam se dal krásně na EUR/USD zobchodovat na sell odraz od třetího vrcholu. Bohužel jsem do toho nešel, protože jsem si to rozmyslel kvůli vysoké volatilitě dnů které vytvořily druhý spodní vrchol(tuším že to byly dny asi 21-23.1.). To musely být nákupy jak blázen. EUR/USD je teď podle mne v pohybu do strany. Jednotlivé vrcholy jsou ale od sebe hodně daleko, tak se podle mne dá obchodovat docela slušně, aby bylo dobré RRR.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stanley, nepřepisuje samozřejmě, v případě zájmu mi řekni dám, ti přesnou definici jak se to počítá! Signály dávájí jen a pouze čísla 13. červená je long, modrá short.... :) Vhodné využití např. s S/R, BB, apod. Taky se ty signály nemusí brát hned, ale v případě sell signálu dát objednávku třeba 20pip pod, často to pomůže při falešném signálu v silném trendu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...