Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

nejsilnější tendence trhu otočit se je na 13, někdo používá i 9, která je častější, ale není tak kvalitní. Tady z toho obrázku je vše zřejmé. Někdo nebere hned 13 na vrcholu, ale dá si objednávku kousek pod cenu, tak se často vyvyruješ prodat v silném trendu, který tu korekci neudělá.

4991

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Prikladám ďalšie z mojich starších "udělátok" Jedná sa o poloautomatický EA pre prácu s rôznymi trendovými a horizontálnimi linkami. Obsahuje alarmy vo forme trendline (TRA, TSA) a horizontálnej úrovne (HRA, HSA) StopLossy a TakeProfity vo forme trendline (T_SL, T_TP) i horizontálnej úrovne (H_SL, H_TP) Vizuálny BUY STOP, SELL STOP, BUY LIMIT, SELL LIMIT príkazy na horizontánej linke alebo trendline a mnoho ďalších pre otváranie a zatváranie obchodov a scalping. Popis je priamo v súbore mq4. Treba poskúšať. Pozor pri aktivácii EA, aby ste nemali niekde zabudnutý objekt, ktorý by mohol okamžite otvoriť nechcenú pozíciu. Vhodné na testovanie rôznych stratégií s trendovými linkami.

4996

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rhombic1:

Neumím anglicky, tak mi ten obrázek moc neřekne:-( Ale při zpětném pohledu na graf jsem zjistil, že se ta 13 objevuje na denních grafech tak 3x za rok a to je opravdu málo. Kdyby ty signály aspoň jakžtakž vycházely, ale moc nevycházejí. Nedovedu si představit podle toho obchodovat. A číslo 9 také nic moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Backtest v JATESTERU na euru. Je to vzorek jen 50 obchodů, ale berte v potaz, že to bylo pár minut práce, ještě mě čeká hodně práce, nehledě faktu, že je to jen jeden pár a docela krátký timeframe. A jsou zde i inteligentní způsoby jak se těm ztrátovým signálům vyhýbat. PF 2,3, velmi malý DD.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...