Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

pokud tě k tomu zajímá teoretická čás přímo od samotného Demarka tak mrkni na tohle video. Mluví tam o své práci v TA a jednotlivých indikátorech a nejvíc je řešen TD sequential a TD combo. První minuty jsou o korelaci a od 37 minuty začíná přednáška TD. Okolo 1:20 je zajímavý detail proč na intraday combo a na poziční obch. TD seq. Pro intradenní obchodníky je zajímavé TD combo. Ještě to bude ale chtít hodně práce naučit se s tím dělat na plný výkon... www.bloomberg.com/apps/news?pid=newsarchive&sid=aOp__L_lAqTM

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim
Som zaciatocnik,testujem mt4, a rad by som sa spytal
chcem obchodovat len jeden par usajen na zaklade support rezistance,trendov,rozumu.zaujimalo by ma kolko percent z uctu mate zamorenych v margine alebo kolko by malo byt podla vas najviac?
priklad :mam 1 signal otvorim long nevezme mi to PT
mam 2 signal otvorim short vezme mi to PT
mam 3 signal otvorim long vezme mi to PT
mam 4 signal otvorim long nevezme mi to PT
.
.
.
na dalsi obchod si netrufnem lebo mam 70percent na margine a niekolko pozicii v minuse tak vzdy cakam kedy sa uzavru tie minusove a na margine mam aspon 40percent
pmns

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim
pre radovan65
dlho mi trvalo dokial som precital vsetky tvoje prispevky, asi mame podobny system.Ja by som ten svoj nazval superhedzing.Obchodujem jeden par usajen a na nom mam 3 long a 5short zatial ale len na deme zisk mam okolo nuly pt na 20 pips a cakam.ked sa jedno uzavrie Po signaloch otvorim dalsie a ucet stale narasta neviem ako ale zatial to funguje .Ale k teme vzdy ked som mal predchadzajuce dema a na nich stoplosi tak som sa nervoval ci ma to vyhodi a nakoniec to skoncilo tak ze som zrusil ucet.Moj nazor znie netreba stoplosi to nie je podstatne ale treba vediet aky mam umoreny margin a aky mam PT, swap,leverage.
pmns

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...