Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

frantacech:
A nemohl by ses mi o tom někde na email apod. rozepsat nebo poslat nějaké materiály? Tak nějak jsem se dostal k TF60(240) kde si vyznačím body obratu podle aktualní nálady trhu. Pak sonduju TF15 a cekám az se dostanu na nejakou takovou hranici, a pro obrat někdy zoomuju na ještě nižší TF. Entry jsem pro lepší cenu dával presně do range obratů, ale tak nějak se mi zdá že bych měl spíše počkat na potvrzení změny nálady. Výstupy plánovat s přihlednutím na dynamiku na nějakou dalsi uroven a prestavkama, nebo korekcema na slabších urovních. Stačilo by mi vyznačit nějaké postupy, nebo obrázky co kde a jak by jsi zobchodoval ty, jen pro informaci abych se měl čeho držet. Chut trenovat a učit se obrovská. Moc dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vsechno co potrebujes je zde
www.financnik.cz/forum/read.php?13,74563

rapidshare.com/files/57510179/bubble-all.zip.html
a
www.financnik.cz/forum/file.php?13,file=5573

Cim jednodussi system tim lepe. V pripade manualu. U EA je to bihuzel problem, tam musi byt neco co to ukaze, pak Cuduv indi na chfjpy je super, da se s nim i rucne, podle bubbleho, ale sipky divergence ti potvrdi ze to vidis dobre. Hlavne se nesnazit naskakovat do jizdy, ale pockat si na zakmit a kupovat levne / prodavat draze. limitni prikazy nebo EA.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

frantacech:
Ja bych chtěl tohle dělat uplně bez indikátorů. Ty linky co jsi posílal, to už jsem všechno prostudoval a sepsal si poznámky. Jen se mi nezdá ze by to bylo tak snadné, ale je pravda že tahle technika mi sedla uplne nej ze všech. Hned jak jsem s ní zacal, drzel jsem se spis nad nulou. Jen jsem si myslel, že bys měl nějaké rady, poznatky, jake páry spíš, jake TF atd.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jiris109 Napsal: ------------------------------------------------------- > frantacech: > Ja bych chtěl tohle dělat uplně bez indikátorů. Ty > linky co jsi posílal, to už jsem všechno > prostudoval a sepsal si poznámky. Jen se mi nezdá > ze by to bylo tak snadné, ale je pravda že tahle > technika mi sedla uplne nej ze všech. Hned jak > jsem s ní zacal, drzel jsem se spis nad nulou. Jen > jsem si myslel, že bys měl nějaké rady, poznatky, > jake páry spíš, jake TF atd. Bez indikatoru je to nejlepsi, ale je to zase tezke. I proste klouzaky totiz vnucuji smer. Asi je to o psychologii co ti sedne. Chce to nejaky relativne klidny ale trendujici par a koukat. V zasade pokud se naucis videt S/R a double/triple top/bottom nebo prechod rezistence na support a naopak, pak uz je jedno jaky system pouzivas, pokud te nemate. Budes videt co chces videt a indikator bude jen options , ktery ti to potvrdi. Na obchodovani bez indi je super, ze vlastne nezalezi primo na TF. Protoze support na H4 je stejny jako na H1, takze muzes vstoupit presne na supportu z H4 a zaroven z H1, ale u indikatoru musis cekat minimalne na uzavreni baru. Pokud obchodujes s trendem, neni to fatalni, ale hodne to zhorsuje SL. Jen v pripade nastupu na supportu se ti obvykle podari vstup, ktery uz neni pozdeji nikdy zasazeny pullbackem. Chce to zkouset.

5328

5329

5330

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...