Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

frantacech:

Ahoj,

ano, jsem momentálně doma na neschopence a věnuji se tomu každý den jak to jen jde :) Chci to brát seriozně a v poslední době jsem byla na sebe naštvaná že jsem zkoušela všechno co se namanulo, ale myslím že své jsem si už konečně našla :)
Supporty a resistance jsou určitě hodně zajímavé a časem je začnu používat pro určení optimálního SL a PT (zatím jen pevný). Od Bubbleho mám stažené vše co se dalo, ale zatím se potřebuju nejdřív naučit vidět divergence a pak, časem, se budu učit vidět Supporty a Resistence. :)

Snad to z dlouhodobého hlediska půjde, do live se zatím radši nehrnu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Svidl to neni, neni to backtest ale demo..tedy forward test.

S dotazy se radeji obracejte na Cudu...tvurce.

To co je v logu. je test bucafonu s nekolika ruznymi nastavenimi, a docela na krev...moc velke objemy, nicmene pipsy sedi.

Je to pyramidovani..cili od zacatku spatny system..nelibi se mi. Nicmene na paru jakko CHFJPY, ktery moc netrenduje a je dostatecne rozkmitany aby poskytoval zachranne lode, dokaze buc docela v pohode zit a vykoverovat i 2-3 denni rozsah. Je v nem spoustu kouzel a fint, poskytuje brokerum falesne TP i SL a ruzne jine veci.

Ale co je hlavni, je neuveritelne tvarny.

Muze fungovat jako automat nebo poloautomat. Pokud bezi jako poloautomat, rekne se mu nazev linky pro sell a jine pro buy, nebo jen jedne, chcesli jen jednim smerem a on na ni nakoupi nebo proda. To ma obrovsky potencial.

Muzes vzit svuj oblibeny indikator...SHI kanal nebo pivoty a rict mu ze na R1 ma dat sell a na S1 buy, kdyz s tim ma problem a musi zacit pyramidovat, vi, ze na R1 a S1 uz nema hrat a zacne cekat na R2 a S2. atd.

Tim ze je schopny pracovat s cizim indikatorem, je neco mezi Ea a tools jako swissarmy.

v tom rezimu mu nakreslis linku a to je cele, reknes jen kde chces vstup, zbytek ...duchacek to zaridi/bucafon to zachrani.... pokud neudelas totalni blbost, jako sell na S3, nejak se z toho vyhrabe.

Jako automat dosahuje taky skvele vysledky, filozofie je podobna.

Nevyhoda? Zasadni - MARTINGALE. Clovek ci musi byt vedomy ze riskuje jasne definovanou ztratu.
A to podle poctu max kroku pyramidy docela velkou. tzn. malo ale konzistentne vydelava, ale muze najednou utrzit obrovskou ztratu. System ktery pouziva NELZE manualne zvladnout, MUSI to delat PC, ktere je dostatecne rychle aby reagovalo.

Nicmene Cuda s nim dela na LIVE uctu cca 500euro tydne (cca 100pips denne) v poloautomatickem rezimu...kresli mu supporty a rezistence. Pokud clovek umi kreslit S/R tak ze Ea nemusi pyramidovat, pak je to super, protoze muzes nastavit treba max 3 urovne a neriskujes fatalni ztratu, naopak muzes tim vylepsit prumerny nakup.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Andrea84 Napsal:
-------------------------------------------------------
> frantacech:
>
> Ahoj,
>
> ano, jsem momentálně doma na neschopence a věnuji
> se tomu každý den jak to jen jde Chci to brát
> seriozně a v poslední době jsem byla na sebe
> naštvaná že jsem zkoušela všechno co se namanulo,
> ale myslím že své jsem si už konečně našla
> Supporty a resistance jsou určitě hodně zajímavé a
> časem je začnu používat pro určení optimálního SL
> a PT (zatím jen pevný). Od Bubbleho mám stažené
> vše co se dalo, ale zatím se potřebuju nejdřív
> naučit vidět divergence a pak, časem, se budu
> učit vidět Supporty a Resistence.
>
> Snad to z dlouhodobého hlediska půjde, do live se
> zatím radši nehrnu
>
> ""Vzpomínka na chudobu činí bohatství ještě
> milejší.""

Drzim Ti palce!
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jaky švindl. Obchoduji se svým Bucafonem na ostrém účtu už 6 měsíců a doopravdy to tak vypadá. Tady se nesmí dávat odkazy (již jsem byl jednou pokárán), ale každý trošku schopný člověk si může najít stránku, kde dávám online statementy (co 5 minut) obchodování na demoúčtu, v režimu plný automat a navíc v té nejhrubší, nejrizikovější verzi. Mám puštěné forward testy s Frantačechem, kdy Bucafon obchoduje podle čar, které mu kreslí indikátor (např. chi kanál apod.). Přikládám obchodování - forward test za leden, únor, březen, backtesty za 2007 a 2002-2007 a podotýkám, že sám používám Buce v režimu poloautomat, takže mu kreslím čáry, jak do obchody nastupovat a taky to, že i Buc může udělat ztrátu.

5331

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cuda:
Ja jsem všechny tyhle věci viděl a každy kdo má za kamaráda mistra googla si to asi přečetl také. Já jen že bych se o tom rád dozvěděl víc. ten švindl patřil spíše do závorek. Jenže přesně nevím, co to má za parametry, co je kde nastavené a co co znamená. Psal jsem ti email, teda nevim jestli je ten kiter tvuj, ale snad ano. Nevím zdali stačí to jen pustit, nebo jestli je k tomu closeall jeste neco potreba atd. Mohl by ses mi prosím na tohle téma trošku rozepsat, bud tady neba na ten email od mashh. díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mozes napisat zopar slov o strategii ?
Z vypisov vidno, ze sa pozicie navysuju a mate tam stabilne PT, zda sa mi ale, ze niektore pozicie sa zavieraju aj na inych hodnotach, preco?
dik.

frantacech Napsal:
-------------------------------------------------------
> mig 3pips - min. 2000euro, min. objem 0.1L , unit
> 100000, paka 1:200 do 25000usd - Swiss
> activtrades 4pips - min. 250euro, min. objem 0.01L
> , unit 100000, paka 1:200 do 25000euro, default
> 1:400 - UK


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...