Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Sid: jeste otazka primo tobe,pred casem jsem si stahnul tvuj system co si tu upnul nejak v zacatku diskuse,jmenuje se "ASID KOMPLEX MA" Je to skvela vecicka,ale neni mi jedna vec jasna.Pokud se nemylim,tak AOS obsahuje i graf efektivity nastaveni hodnot jenze nejak v tom plavu a nevim co co znamena:-) Tak pokud bys mi mohl nastinit o co jde,mam na mysli tu zelenou,fialovou a cernou caru ve tretim okne pod grafem,mozna se meho dotazu tykaji i cary ve druhym okne,ale fakt nevim,dik za odpoved :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[b]to rou:[/b]
Pokud se Ti popis nepodařilo najít, tak na níže uvedené stránce se o něm začíná diskutovat. Jsou tam i nějaké úpravy. Doporučuji přečíst. Prozatím jsem si stáhl AOS a přečetl diskuzi. Teď testuji něco jiného, tak že se k němu dostanu někdy později.

ttp://www.financnik.cz/forum/read.php?13,2475,page=100

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[b]to SID:[/b] a [b]to rou:[/b]

Omlouvám se oběma, ale jelikož [b]rou[/b] nereaguje a domnívám se, že nám jde o stejný indikátor, tak podle mne se jedná o ASID KOMPLEX MA TIME a pravděpodobně jde o lajny Winingtrades - zelená, Losingtrades - filalová , Totaltrades - černá. Právě na to koukám včetně scriptu, ale je to na mne příliš :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rou
aha..v této verzi byl instalován jiný profit displey z VT fóra...3. graf = černá - celkový počet obchodů v pips, zelená ziskové obchody, fialová ztrátové obchody...druhý graf je taky souhrn obchodů...skript je free, tak je si to možno odvodit z názvů položek ve skriptu.. :)...udělej si copy tohoto AOS a můžeš si sám zpřeházet v grafech, co je a co není pro tebe důležité, myslím položky z Profit displ....je tam toho poměrně hodně a něco je tam možná i zbytečné...nejsem autor profit displ.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid:no do kodu jsem nekoukal to je fakt :) Ne ze bych v tom umel,ale podle jinych aos se tomu da docela dobre porozumet,ale urcite je tam plno moznych skriptu treba jako je profit factor coz je hodne dobry (tu) Neni nekde dostupny nejaky "navod" jak postupovat pri sestavovani aos ve VT?Myslim kdyz bych chtel pridavat k caram nebo macd navic i jiny indikatory,jak podle toho napsat do kodu kdy ma byt potvrzen signal,nebo pokud chci kombinovat v jednom okne 2 ruzne indikatory atd...Otazek hodne,ale rozhodne te se vsema nechci otravovat :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rou
základem je VT Manuál...tam některé základy jsou...začínal jsem ale tak, že jsem si nejprve nějaký AOS rozpitval a pak jej sestavil trochu jinak...nakopíroval z indikátorů zkrátka něco jiného, nahradil např. RSI za CCI atp. a pak už to byla často cesta pokus-omyl...V základu jsou VT AOSky a tam ze skriptu celkem rychle pochopíš, jak je co poskládáno a o co jde...VT je vlastně takové skládací puzzle a programovat, jako v MT, umět nutně nemusíš...kdo by se to taky na stará kolena učil.... :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cawte.mam taku otazocku,?odkial to viete tieto vsetky nazvy a tak,sak to sa neda naucit,:))
a kolky z Vas vlastne idete na zivo,l????????ebo stale len o deme a na zivo dako malo ludi je odtialto.ja robim na zivo asi 5 mesiacov,,ucim sa to,a zatial som bez zisku,ale robim to uplne jednoducho,indikator mam MASC,a hlave pozeram spravy,lebo myslim,ze ziadny indikator ani AOS,nedokaze vediet,co povedia vo FEDE,tie ich spravy,moc rozvlnia hladinu,ci sa mylim????

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, ja som sa snazil urobit nieco podobne na Cable. Vstupny kapital je 5k USD. Smer do pozicie je v podstate nahodny. A potom to bud dojde na TP, alebo sa prikupuje navysovanim. Za dva mesiace to hodilo podla testov 2700 USD. Nie je to omracujuce, ale da sa na tom stavat. Prikladam len equity, detaily ak tak na mail: sarnowak zavinac gmail bodka com Cuda Napsal: ------------------------------------------------------- > Jaky švindl. Obchoduji se svým Bucafonem na ostrém > účtu už 6 měsíců a doopravdy to tak vypadá. Tady > se nesmí dávat odkazy (již jsem byl jednou > pokárán), ale každý trošku schopný člověk si může > najít stránku, kde dávám online statementy (co 5 > minut) obchodování na demoúčtu, v režimu plný > automat a navíc v té nejhrubší, nejrizikovější > verzi. Mám puštěné forward testy s Frantačechem, > kdy Bucafon obchoduje podle čar, které mu kreslí > indikátor (např. chi kanál apod.). > > Přikládám obchodování - forward test za leden, > únor, březen, backtesty za 2007 a 2002-2007 a > podotýkám, že sám používám Buce v režimu > poloautomat, takže mu kreslím čáry, jak do obchody > nastupovat a taky to, že i Buc může udělat ztrátu.

5398

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...