Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

shapel:

ahoj, ty indikátory jsou standardní v Metatraderu 4. Force index s nastavením 4 exponential, Rsi 5 a Cci 10, s použitím na párech USD/JPY, GBP/JPY a GBP/USD, TF M15.
Jinak to že jsou kostrbatější může možná znamenat, že používáš jiného brokera, který má trošičku odlišné ceny - nevím čím jiným by to mohlo být...jedině si zkusit pohrát s jiným nastavením:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj vsichni,
mam k Vam takovou prosbu, rad bych testoval Fischer indikator (AOS), nasel jsem zde prispevky tykajici se toho, jak to naprogramovat, ale mam ucet otevreny u XTB a rad bych to aplikoval do jejich platformy, zel samozrejme pripony souboru jsou zde jine.
Mohl by mi prosim nekdo poskytnout predelanou verzi (pokud ji pouziva) nebo mi aspon poskytnout skript a navod, jak to implementovat?
Jake mate zkusenosti s timto indikatorem? Rad bych to testoval na 5min TF EUR/USD.
Dekuji vsem. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

flakac1 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj vsichni,
> mam k Vam takovou prosbu, rad bych testoval
> Fischer indikator (AOS), nasel jsem zde prispevky
> tykajici se toho, jak to naprogramovat, ale mam
> ucet otevreny u XTB a rad bych to aplikoval do
> jejich platformy, zel samozrejme pripony souboru
> jsou zde jine.
> Mohl by mi prosim nekdo poskytnout predelanou
> verzi (pokud ji pouziva) nebo mi aspon poskytnout
> skript a navod, jak to implementovat?
> Jake mate zkusenosti s timto indikatorem? Rad bych
> to testoval na 5min TF EUR/USD.
> Dekuji vsem.


O jaky druh se presne jedna?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Andrea84 : )

čital som tvoj prispevok o divergenciach a velmi sa mi pačil, chcel som ho skusiť v MTčku tak ako to mas ty .. ibaže asi som si nevšimol alebo to nemas v prispevkoch detailne popisy nastavenia Force, RSIčka a CCIčka .. obdobie /periodu/ vidim na obrazku ale chcel by som sa spytat ako mas nastavene metody / simple, exponencial .. / a či to aplikuješ na high, low, median ... dufam že vieš čo myslim tak ak by si bola taka dobra a napisala to sem bol by som vdačny :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rtx:

Ahoj, včera jsem nebyla doma, tak píšu až dnes.

Nastavení: Force index: perioda 4, metoda exponential, použití na close.
Rsi: perioda 5, použití na close.
CCI: perioda 10, použití na close.

Obchoduji GBP/JPY, GBP/USD a USD/JPY, TF M15.

Zatím zvažuji jaký by byl nejvhodnější SL a PT. Na všech párech mám zatím pevný SL, který je na GBPJPY 50, GBPUSD 30 a USDJPY 30. Vyřešit PT je také docela oříšek, protože když se zadá, tak sice vyjde víc obchodů, ale s menším ziskem. Pokud se nezadá, tak je úspěšnost sice nižší, avšak zvyšuje se RRR. Jde o to vybrat nějaký kompromis, zatím to nemám do detailu promyšlené.

Snad jsem pomohla :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...