Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

1deviant
Tvoj príspevok mi trochu ušiel. Zrejme dobre poznáš Bubbleho, tak by som si rád ujasnil niektoré základné veci. Vstupuje sa len po druhom teste úrovne po Role Reversal, alebo aj nejako inak (napríklad bez RR)? V akej tolerancii +/-pips považuješ obraty za zhodné pre potvrdenie SR a ako ďaleko dozadu sa dajú považovať obraty za platné, teda že ich trh ešte bude rešpektovať?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jak jsem psal na chatu zkusil jsem dnes velice jednoduchý a velmi dobře čitelný systém scalpu na eur/usd..ač nejsem příznivcem scalpingu zkusil jsem to a na žádost sztuly jsem dávám screenshot obchodování od cca 12 do 17 hodin.Jel jsem to jenom za 0.1L,ale to není důležitý zakreslil jsem do grafu vstupy a výstupy a mezi ně napsal bodový zisk-ztrátu. zeleně rámovaný je long červeně short,ale to je každému jasné když se na to podívá.. :)

5644

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

A právě u dat je následující svíčka (1 min.) je pozdě. Je něco jako Entry, které by byly jako AOS. Nachystat AOS na 14:29 kde by po 14:30 šel nahoru během 30 sekund o 50 pips. Entry by otevřel pozici okamžitě - G/U 14:30:00 1.9700 - 14:30:30 1.9750 +50 pips, Enrty by otevřel pozici v 14:30:05 1.9710 +40pips.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Opravdu frantacech dekuju za veskere prispevky. Opravdu jsem si pochroupl od str.240 . Tolik pravdy, ktera je tak jednoduse recena, jednoduse vnimana, ciste srozumitelna, ale jak clovek sedne k monitoru, jako by vse bylo nekde v mlze zapomenuto. A mozek nechce a nechce nic z techto zlatych pravidel nic nalezti. A vesele zacne ridit nase ruce v rozdavani casti uctu tem, kteri toto znaji z pameti. Tak opravdu nez hledati toliko v indikatorech ci aosech. Doporucuji vytisknout a nekolik let opakovat a opakovat. S timto zakladem se vse pak chape jinak.

Hodne dobrych obchodu a mene emocionalnich zatemeni mysli vsem.
PS: Pak by se ale vlastne nedalo vydelat na nikom. :) :) :) :) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Páni programátoři MT4. Měl bych na vás jednu malou/velkou prosbu. Rád bych používal AOS, který přikládám. Jsou vlastně dva. Jeden pro buy a jeden pro shell. Když vložím jeden z nich do platformy a "Zapnu strategii", tak na poprvé se mám volbu "Prodat", nebo "Koupit" s předem nastavenými parametry (SL, PT, Lot). Když zadám pokyn, tak se v zápěti objeví znovu nabídka, ale tentokrát už jen buď Buy Stop, v případě, že jsem dal do platformy Buy_with_SL_and_PT. Pokud je v platformě Sell_with_SL_and_PT, tak na druhý pokus se oběví volba Sell Limit. Potřeboval bych to tak, že pokud zapnu strategii, tak se mi po každé objeví možnost volby "Prodat" nebo "Koupit s předem nastavenými parametry (SL=50, PT=15, Lot=0.2). Nevím, jest-li nechci příliš, ale někdo zručný mi s tím snad pomůže. Je to nad mé programátorské schopnosti. K čemu by mi to mělo sloužit. Tak trochu ke scapingu. Používám to na TF1 a tam není mnoho času zadávat SL a PT a také okamžitá možnost rozhodnout se pro buy nebo sell. Snad nechci tak mnoho a bohužel ani odměna není jistá, Snad jen poznatek, zda to v praxi funguje a jak, či nikoliv. AOSy přikládám a zároveň přikládám screen oněch oken s nabidkami

5739

5740

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...