Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

Andrea84

nuz vysledky su to pekne, ale dost som prekvapeny, s toho vykladu, prvy krat som totiz pocul o tom ze existuju nnejake klasicke a reverzne divergencie. divergenica je podla mna sama o sebe reverzny signal zalozeny na momente.

pride mi t tak ze tie divergencie v trende si proste kreslis zle, pride mi to ako spojenie hociakych dvoch vrcholov, a v kope signalov do trendu su proste tie signaly pospajane, zle.

teda niezeby tie vysledky ktore popisujes nemohli byt realne, len mi pride ze tie divergencie do trendu tam mas nakreslene spatne, trh sa sice hybe s tebou ale pre uplne nieco ine ako to co mas v grafe zakreslene. skusim to tam vyznacit do obrazku co myslim

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Airmike:

divergence je divergence. Není důležitý začátek divergence, ale konec (na všech třech indikátorech stejný nebo max s rozdílem 1 svíčky) a tím i vstup. Pokud se splní podmínky vstupu, vstoupím, pokud ne, nevstoupím. Divergence je rozdíl mezi dvěmi high nebo low na indikátoru a ceně. Pokud je druhé high na indikátoru nižší než na ceně, je to klasická div. pro Short. Pokud je naopak druhé high indikátoru vyšší než u ceny, je to reversní divergence pro short. A naopak pro Long. Začátek divergence není doůležitý, pouze konec, který dá signál.
Čekala jsem kdo se ozve s nějakou kritikou a dočkala jsem se :) Proč do toho vrtat když to funguje? ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja som rad ze ti to funguje. nechcem vrtat. to co som napisal nieje ziadna kritika. len sa divim ze momentum indikatori pouzivam aj ja, ale nikdy som to nevidel nikoho kreslit takto ako to kreslis ty, preto ma to zaujalo, a rad by som vedel kde si na takuto interpretaciu prisla.

ja budem len rad ked na tom zarobis balik :) mna o prachy neoberas.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Andrea84 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Podle toho jak se dívám na ty stránky, tak se s divergencema dá obchodovat prakticky cokoliv se na grafu objeví ....

Protože máš divergence zřejmě nastudované, zajímalo by mne jaké dosahuješ úspěšnosti na různých TF (na jakých TF obchoduješ).
Dík za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...