Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Slubil som, ze sem dam prihlasovacie udaje k demu, kde bude bezat test Scalpera EUR/GBP. Takze ak si to chce niekto pozriet tu su udaje pre:
----------------------------------------------------------
ActivTrades Login: 44881 Password: gr5yxfz

----------------------------------------------------------
MIG Login: 872286 Password : 5huierl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ciao, nevěděl jsem, kde to napsat, tak se předem omlouvám, pokud to zde nepatří. Nevíte náhodou, kde bych mohl najít index volatility a volume. Mám tím na mysli, že by tam bylo zobrazeno v které dny je největší volatilita, volume a na jakých trzích. Popř. u kterých měnových párů ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sid,
tomu samozřejmě rozumím. Ale ptám se jestli postupuji správně při výpočtu Stochasic osc. 9,5,5 na minutovém grafu.
Najdu si nejmenší LOW a největší High za posledních 9 minut a s těmito daty počítám, ale stejně se správného výsledku nedopočítám. Zkoušel jste někdy Stochastic vypočítat na papíře nebo jen víte co vzorec znamená? Já to zkoušel několikrát a pokaždé špatně. Věřím, že je tam jen drobná chyba, ale nevím jaká. Mohl bych Vás proto poprosit zkusit vypočítat v excelu Stochastic oscilator 9,5,5 na minutovém grafu pro EUR/USD v nějakém čase a dát me vědět výsledek. Předem děkuji za Vaší ochotu. Míla

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MilaH
sice nechápu proč se s tím drbeš přes Excel, když to počítá každá plaftorma, ale budiž....Stochastic formule je léta dána a musí to sedět i v excel nebo i na obyčejném sčotu..pokud je např. close 1,3000, nejvyšší 1,3050 a nejnižší 1,2950, pak je to 1,3000-1,2950 / 1,3050-1,2950..tj. 0,005/0,01=0,5.. Další násobení * 100 je jen úprava do % vyjádření = 50. Perioda 9 je jasná a 5,5 jsou jen MA ze základu, resp. první 5 ze základu a druhá 5 z prvního MA. Nevím, co je na tom nejasné...sorry, ale nahazovat nějaký výpočet do Excelu pro euro pár mi příjde jako zbytečná ztráta času.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Koukni do nápovědy v Metaeditoru na funkce iStochastic, iOpen(High,Low,Close) a FileWrite. Řešil bych to tak, že bych si napsal skript, který zapíše hodnoty OHLC a indikátoru do souboru, který si potom otevřeš v Excelu.

Pokud se s programováním nekamarádíš, tak mi napiš na libos.fx@email.cz co přesně potřebuješ, kouknu se na to

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň ,

potrebujem pomôcť od skúsenejších programátorov. To sú asi všetci. Rád by som si zautomatizoval svoj systém, kvôli psychike.

Indikátory: Suport Rezistence, Rýchle CCI a Pomalé CCI.
Vstup: prerazenie SR nahor, podporené obidvoma CCI nad nulou, Pomalé CCI medzi 100 a 200.
prerazenie SR nadol, podporené obidvoma CCI pod nulou, Pomalé CCI medzi -100 a -200.
Výstup: hook na Pomalom CCI, alebo prerazenie 200 smerom k nule.

Bol by niekto ochotný naprogramovať systém vo VT?
Prajem veľa úspechov.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...