Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Sid,

ahoj , chcem sa ta spýtat ako odborníka na FX čo hovoríš na tento"zázračný" systém ktorý je na tomto linku:www.forecasttrader.com/?gclid=CKqznrHY9JgCFZiT3wodhUaH0g a predpovedá možný pohyb trhu. Podobných programov je viac, ale chcel by som spoznať Tvoj názor na tento konkrétne, teda pokial máš s podobnými programami skúsenosti.


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevím co je nebo není zázračný systém, jisté je, že bez ztrát člověk nebude mít ani zisky. Obchoduji na Forex-u live již od podzimu 2007, zkusil jsem woodyho paterny, něco málo z finvinu /co jsem se dočetl zde na webu/, počítal jsem suuporty, pivoty a resistance. Nemohu říci, že by něco fungovalo na sto procent, to myslím ani nelze. Někde jsem asi dělal chybu, jelikož jsem v mínusu zhruba 60 000,-Kč. Nicméně doufám, že se časy mění. Změnil jsem brokera - mé příspěvky ve vlákně XTB a nově Admiral Markets a začal více dbát na chování při obchodech. Otevřel jsem si miniučet se 150 USD a jelikož tam obchoduji s malými prostředky i zisky jsou malé, ale momentálně jsem účet zhodnotil zhruba o 12%. Na demu u stejného brokera jsem začal testovat vlastní systém. Nevím co zde mohu popisovat, abych se nedopustil porušení pravidel, takže raději odkážu na paweb.estranky.cz. Na demu jsem zatím neudělal mnoho obchodů, je to nová věc, ale poměr zisku a ztrát je 8:1. Jediná ztrata vznikla nikoli chybou systému, nýbrž tím, že jsem chtěl kolegovi ukázat jednu věc, kdybych to růčo nezavřel i tento obchod by byl ziskový. Začal jsem s 5 000 USD a nyní je tam asi 8 450 USD. Jsem si jist, že ztráty určitě přijdou, ale doufám, že tehdy zisky budou takové, že mě to tak moc bolet nebude. Chci ten svůj PH systém začít obchodovat i v reálu, jen ještě musí trošku zvýšit majetek na účtu
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Sid,

tiež si to myslím , len nestretol som sa ešte s podobným programom a vyzerá pôsobivo nakoloko všetky doteraz mne známe indikátory ukazujú čo sa stane po "funuse" a tento deň vopred vykresuje pravdepodobný pohyb trhu a ked si pozrieš tie screeny (pokial nie su počítačovo upravované) tak je to minimálne na zamyslenie...
Každopádne dakujem za názor .


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdar fšem.

Jsem nějak v koncích s jedním indikátorem do MT4, tak že prosím o pomoc. Potřeboval bych vložit do grafu dvě čáry. Jedna by byla na maximu a druhá na minimu, a to buď za 24 hod. ale raději od půlnoci. Prostě by se vykreslily vždy dvě čáry na max a min a když by se cena pohla nad/pod tyto hodnoty, tak by se překreslily na nové max/min.
Možná, že to bude něco jednoduchého, ale fakt, nějak jsem se zasekl. Kdybyste někdo něco podobného měli. Mně zajímá jenom cable, tak by stačilo, pokud by se ty čáry vykreslovaly na hodnotách, které jsou na
www.triquetrafg.com/content/view/46/145/ - INTRADY Trend: GBP/USD. Tam to bohužel není za 24 hod. jak jsem se dověděl od [b]SID[/b]a. Ideální by byl stav půlnoc/půlnoc

Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sztula Napsal: ------------------------------------------------------- > Zdar fšem. > > Jsem nějak v koncích s jedním indikátorem do MT4, > tak že prosím o pomoc. Potřeboval bych vložit do > grafu dvě čáry. Jedna by byla na maximu a druhá na > minimu, a to buď za 24 hod. ale raději od půlnoci. > Prostě by se vykreslily vždy dvě čáry na max a min > a když by se cena pohla nad/pod tyto hodnoty, tak > by se překreslily na nové max/min. > Možná, že to bude něco jednoduchého, ale fakt, > nějak jsem se zasekl. Kdybyste někdo něco > podobného měli. Mně zajímá jenom cable, tak by > stačilo, pokud by se ty čáry vykreslovaly na > hodnotách, které jsou na > http://www.triquetrafg.com/content/view/46/145/ - > INTRADY Trend: GBP/USD. Tam to bohužel není za 24 > hod. jak jsem se dověděl od SIDa. Ideální by byl > stav půlnoc/půlnoc > > Dík > > > > Editováno 1 krát. Naposledy editováno dne 27.02. > 07:51 uživatelem sztula. Vyzkoušej toto

7922

7923

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath:
Zaujalo mě tahle věta:
"Zkusil jsem metodu, která není příliš náročná na koukání a hledání signálů /mám slabší zrak a tudíž mě dlouhé koukání na pc unavuje/, metodu, která by měla vydělat ať v dané chvíli vstoupím do nákupu či prodeje."

Osobně moc nevěřím systémům, kde je jedno, jestli vstoupíte sell či buy. Takové systémy z dlouhodobého hlediska nemohou vydělávat. Ale třeba je princip v něčem jiném a Forexik nám to objasní.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...