Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

Dobrý den, začala jsem obchodovat live. Účet mám otevřený u GCI a obchoduji naftu a GBP/USD.

Bohužel zatím jen prodělávám /mínus cca 6000USD/.

Může mi prosím někdo pomoci,kdy v průběhu dne zadávat obchody na 5M ? Nebo mám raději používat graf 15M, 30M?

Používám BB, CCI a MACD.

Děkuji Marci

:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Marci zkuste popsat svuj obchodni system (na zaklade ceho vstupujete, jakej mate stoploss atd.) Moc v tomto pripade nerozumim otazce - chcete snad, aby Vam nekdo rekl kdy vstoupit do pozice? Graf se nastavuje podle toho co chcete obchodovat a hlavně dle toho co v něm vidíte. Trosku vice se rozepiste
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, Mal by som jednu otazocku.
Mam zalozeny trading system na CCI indikatore s hodnotou 50 podla inspiracie Petra a Tomasa, nepouzivam paterny ale vyhladavam prelomy "kratkodobych cci trendov" na zaklade jednoduchych pravidiel, k urceniu "kratkodobeho trendu" trhu pouzivam tiez kombinaciu MA S13, E34 a S50. Vsetko toto hram v TF 5M, kde mam este pre orientaciu denne Pivoty. Avsak najdolezitejsou sucastou je pochopitelne urcenie trendu na TF 1H, kedze sa snazim obchodovat len v smere trendu, vyvijajucom sa na TF 1H. Na toto pouzivam Parabolic SAR indicator 0,2 a 0,02. Vsetko je to na platforme VT Tradera.
So systemom som spokojny avsak stale mam pocit ze mu nieco chyba :)

Moja otazka znie ci niekto obchoduje/val alebo vyuziva/l podobne principy a ak ano ak by ma vedel usmernit, alebo poradit s konfiguraciou podobneho systemu podla jeho skusenosti.

A este, chcel by som Parabolic SAR pouzit v TF 5M no s cyklovanim pre TF 1H pre lepsiu orientaciu. Vo VT Tradery je to volana funkcia bez parametra casu, cize to nedokazem preprogramovat. Ma stym niekto skusenost?

Dakujem.
S pozdravom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

máte lepšie poznatky s cluster indicators?
je tu trochu mrtvo, tak popíšem môj jednoduchý test. Nahodil som rhombicov master a podobné indikátory z articles.mql4.com/484 a skúšal či nájdu 100 pipsový vstup na eurodolári v piatok cca 14:50. Prepínal som rôzne TF a nenašli. Len na M1 niečo málo beznádejne zahlušené falošnými signálmi...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

:)Potřebuji někoho kdo již provozuje WoodieCCI aby mi to pomohl správně spustit mě se to nedaří,takže poptávám a nabízím finanční odměnu a řidiče,který vás může odvézt tam i zpět...mám demo,ale dál opravdu nevím také bych měl zájem o systém "Vegas daily..který zde je popisován a to všechno dříve než zcela evidentně podlehnu a to již po druhé prostě tentokrát musím tyto programy zprovoznit.Předem děkuji za kontakty.PS:jedná se mi pouze o zprovoznění prográmků na pc nikoliv o školení.
mail:platbyplatby@seznam.cz

:D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...