Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

Dieesels

máš nějaké zkušenosti s tímhle indi? zkoušel jsem ty šablony a u Total mi kompletně zablokovalo komp. Předpokládám, že to chce něco výkonného, i když procesor pracuje na slabych 10%, tak to nechce pracovat. Podařilo se mi načíst šablonu Littlespecial a vypadají ty info které tam jsou docela zajímavě. Je tam snad všechno zjistitelné jedním pohledem, až na to, že to nějak nechce načítat. Pokud bys sem dal nějaké zkušenosti, jak na to, nebylo by to na škodu.

dikes

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ciao, používám ho teprve cca týden, je opravdu užitečný až na to, jak už jsi zmínil bere si to trošičku více paměti, což v dnešních pc snad každý rozjede.
Také se mi to ze začátku seklo a mohl jsem použít jen, jak už jsi zmínil templates Little special. Tento indikátor si bere údaje z forexfactory, proto je třeba mít povolený Internet explorer. Z odkazu, který jsem dával je i nastavení. Co se týká toho "seknutí", stalo se mi to, když jsem ho zkoušel offline, kdy burzy měli zavřeno - o svátcích. Pokud se ti to stane stačí vymazat před zapnutím MT4 IN10TION NewsReader E.nfo v C:\Program Files\MetaTrader 4\experts\files\...A zkusit to znova. Podařilo se mi to "rozjet" až na potřetí. Nyní ho používám ke své plné spokojenosti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taky se mi spouští delší dobu, musíš to nechat chvíli pracovat. U mě asi 20 sec. Ještě k tomu "seknutí", pokud se to stane, tak vymazat ještě templates C:\Program Files\MetaTrader 4\templates\...! IN10TION ......tpl. A zkusit to potom znova nahrát.
Pak se MT4 spustí jako obvykle. JInak funguje bezproblému. Bohužel to spouštění je docela otravné. Zkusím se tvůrci tohoto indicatoru o tom zmínit, at to v další verzi popř. nějak opraví...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rhombic1 inspiroval si ma, aby som popremyslal nad nocnym scalpovanim EUR/GBP. Trocha som sa s tym pohral a vysledok ma celkom prekvapil, je v prilohe ( vysledok z demo testra ActivTrades). Nie je to scalpovanie v pravom slova zmysle, kedze poziciu neuzatvaram hned po dosiahnuti zisku, ale cakam na opacny signal . Aby to vsak nebolo az take ruzove, tak pri testovani na live ucte zisk klesol asi na 2/3 dema. Ako sa mi podarilo zistit, tak problem je so spreadom, pretoze ked deme bol 3pips, tak na live bol v tom istom case 5pips. Ono sa to nezda ale je to dost velky rozdiel. Tak ci onak, zisk zatial predstavoval za december na ( kedy bolo aj dost vela sviatkov) viac ako 500% a to na live , co je super. Chcem poprosit niekoho, kto ma 1m data od ActivTrades, keby bol tak dobry a poslal mi ich na mail: yogi4ex zavinac gmail.com , pripadne ak bude mat niekto zaujem o spolupracu. moze to na starsich datach otestovat sam. Mne sa totiz nedari stiahnut starsie data ako 5.12.2008. Planujem na EA este tento tyzden popracovat, aby sa profit este zdvihol. myslim ze nejake moznosti tam este su. Zaroven by som to rad otestoval online . Este by som rad poprosil rombica, ci by mi nemohol poskytnut jeho scalpovacie EA . Postrehol som, ze si to uz par chalanom poslal, tak snad ... Ak je s tym problem , tak sa nic nedeje, ale ak nie, tak sa mi mozno podari odkukat nejake vylepsenie. V kazdom pripade ti dakujem za inspiraciu.

7082

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath mail pod nickom sa ti neukaze kvoli spamu. System je velmi jednoduchy, uvedeny par chodi v nocnych hodinach v uzkom range ( upozornil na to rombic1 ), takze ja len hladam extremy, kde sa to otoci do protismeru. Ono tomu bolo tak aj v minulosti, ale taketo obchodovanie by nebolo fungovalo pre velky spread. Aj teraz je u niektorych brukrov cca 8pips, no a v takom pripade nemas sancu ... Ja som to skusal u ActivTrades, ale aj tam to na live v noci natiahnu z 3 na 5pips. Prave dnes som zahliadol na strankach MB Tradingu, ze v kratkej dobe bude u nich dostupny upraveny MT4 a tym by problem spreadu odpadol. EA je zatial este "surove" , zbuchal som to len v piatok , takze vysledky su zatial len z testra. Teraz na tom este pracujem a v nedelu sem dam prihlasovacie udaje do dema ActivTrades, tam si budes most pozriet vstupy/vystupy ( teda ak si to demo nainstalujes a puzijes prihlasovacie udaje). Zatial neviem ci to v real teste pojde aspon z casti tak dobre, ako sa to zatial javi. Este prikladam vypis, lebo mi ho v prvom prispevku nezobralo, kedze tam bola pripona htm. Teraz som to hodil do zip, tak to snad pojde.

7084

Link to comment
Sdílet pomocí služby

budvar

Dik za upozornenie, to ma nenapadlo, zatial som nemal nejak dovod to sledovat . Uvidime ... Ked som kedysi porovnaval MBT a IBFX, tak tak MBT bolo na tom jednoznacne lepsie aj v noci. Takze som bral ako samozrejmost, ze tomu tak bude aj v porovnani s Activ.

Ak nahodou vies, kto je na tom lepsie ako Activ tak prosim napis, ja som zatial nikoho nenasiel. Teraz to aj tak nemalo cenu, lebo sa trhy pocas sviatkov spravaju dost nestandartne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath

nocne hodiny myslim 22 -5, aj ked som to skusal v tom vypise 0 -7,mal som totiz problem ako zadefinovat casovy usek pri prechode cez polnoc, ale uz to mam vyriesene.
V podstate pouzivam indikatory,pomocou ktorych hladam extrem. Kedze sa cena hybe v rel. uzkom range, tak predpokladam obrat. No a zda sa ze to fachci. Uvidime buduci tyzden ked to pustim real.
S tym mailom mas pravdu, prehliadol som to.
Mas pavdu aj s Migom, prave pozeram ich stranku a uvadzaju tam spread 2pips. Zajtra to u nich odskusam, som na to
fakt zvedavy ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath entry na toto nie su vhodne, lebo v danom case sa spravi cca 10 - 15 obchodov ... Ten zip ti asi nejde otvorit preto, ze mas starsi zipovaci soft, takze teraz ti dam ten vypis s priponou gif (pozor nie je to obrazok) , ale budes si musiet tento subor stiahnut, ulozit a potom priponu gif premenovat na htm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takto by to malo ist. Nedaju sa sem totiz vkladat prilohy s priponou "htm" ... Mozno by to bola pripomienka na admina, ci to nemoze povolit. Dakujem za upozornenie na MIG, skusal som to pustit u nich na testri a slapalo to OK. Momentalne este robim nejake upravy, chcel by som to do otvaracky stihnut, ale aj ked este stale tomu moc neverim, dava to neuveritelny profit. Na MIGu sa mi dali stiahnut aj novembrove data a na nich je to tiez pekne.

7085

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...