Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zatím ne, je trošku brzy na nějaké závěry. Ti kdo budou chtít více vědět, najdou vše co budu považovat za nutné uvést, na mém webu. Nechci tím zatěžovat toto vlákno. Nikomu nic nevnucuji, jen jsem se rozhodl, že bych konečně chtěl začít trošku vydělávat. Už jsem forexu věnoval dost času. Pomůže-li mi k tomu tento systém, tak ho chci obchodovat. Pokud nebude fungovat, budu hledat dál. Beru to jako výzvu a pevně věřím, že pokud jsem našel způsob jak si přivydělat na sportovním sázení, najdu dřív nebo později i takový, který mi pomůže přivydělat si na Forexu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokiaľ máš pocit, že to potrebujem, je to Tvoj pohľad na vec. Niet sa čím chválit, ale mal som pocit, že by mnohým podobně neúspešně obchodujúcim, ako som ja, mohlo pomocť pár vecí, ktoré som vypozoroval. Ako som uviedol, nič nie je dokonalé, ani dokonalý systém neexistuje, ale tak ako mnohým pomáhajú rozne systémy tu publikované, dúfam, že i mne a tiež každému, kto o to prejaví záujem, bude ten moj.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, a pozdravuji všechny zejména Sida,na kterého směřuji otázečku :)

Bylo tady dost řečeno, o systémech, strategii, MM..atd. Zajímalo by mě když jsi začínal být uspěšný obchodník na fx, po snad či možná mnoha nezdarech, tak kde byl ten zvrat od toho špatného k dobrému. Asi to bude v tom myšlení jinak, a plno pomucek co jsi vyrobil,ale to vše jsou podpurné" berličky" jak se říká. Jak všíchni "doufám" víme základ je MM. Pokud mužeš napsat, jaký jsi měl v době řekněmě velkého zlepšení MM. Jaké jsi měl, a nebo jaké máš RRR, win/loss %. To jsou duležité poznatky a udaje. Já mám ted vetší SL,i když odpovídá riziku u MM ,ale k RRR to nemužu přirovnat. Je negativni,často, tudíž jsem opatrný. Přiznávám se ,že s tím nejsem spokojený. Přijdemi reálné tak 1:1, max 1:2 RRR. Ted mám věttší SL z duvodu ,aby měl trh prostor. Dneska jsem třeba mel SL 50, a dostal jsem se do -42,ale končil jsem v +34. Byl to win, podmínky vcelku ok, vše do trendu, ale pak přišla vetší korekce, kterou jsem teda ustál :)..děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Luky
to by bylo na delší vyprávění...ohledně zvratu k lepšímu...byla za tím především snaha pochopit trhy, jejich provázanost a rozsah "působnosti" okolních trhů. Každá TA je svým způsobem berlička vycházející z minulosti, ale není berle, jako berle..:). SL nemám fixní, reaguji spíše na trh jako celek a někdy vystupuji (myslím průběžné intradenní obchody) i se SL 30, jindy to nechám sklouznout i k 60, když předpokládám, že je to jen chvilkový zhup trhu (především u vedlejších párů). Pokud mám tip na nějaký 2-3 denní poziční obchod (např. změna sazeb, propady měny), tam je to spíše jen symbolický SL, často i 100-150 bodů. S nějakým RRR, win/loss % se vůbec nezaobírám, důležitý je pro mne jen stav účtu :) a to zkouknu každý den očima. Nemám ale nikdy průběžně ve hře více než 5% z jednotlivých účtů. Tož tak :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rozhodl jsem se, že zde nebudu popisovat závěry, ke kterým jsem došel s PH Systémem. Každý, kdo bude chtít, může se podívat na paweb.estranky.cz . Z grafů a výsledků obchodování, které na web vkládám se dá pár věcí vyčíst. Ti, kdo tomu svůj čas věnují, tam jistě lecos vyčtou. Není to tak těžké. Myslet si, že budu popisovt vše k čemu jsem došel a dávat tak návod, kdy jak obchoduji a proč právě tak a to vše jen z lásky k bližnímu svému, je při vší úctě naivní. I já si musel koupit systém Forexkiller, který jsem předtím zkoušel. Každý je hoden své mzdy, jak je psáno v Bibli. Takže bude-li systém fungovat, rozhodně ho nebudu poskytovat, jen tak. Pokud někdo z toho co jsem zde uvedl /nebo na svém webu/ vidí chvástání se, je to jen jeho problém.

Závěrem snad jen tolik, že přeji všem opravdu úspěšné obchodování a nemyslím to ironicky. Přej a bude Ti přáno. Jsem zvyklý každému přát jen to dobré, protože vím že úspěch ať je jakýkoli motivuje i mě, abych se pokusil o něco podobného. Pokud jsem snad někoho otrávil svými příspěvky, omlouvám se.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...