Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Peprník
Rhombicov master (s históriou) ti tiež nejde? Ja som porovnával hlavne CC a CCFp, lebo kreslia všetky meny. Treba mať trpezlivosť pri malých TF, lebo PC dostane zabrať, dobré je nastaviť indikátory na cca 500 sviečok i menej. Všetko mi to ide na XTB i na Varengold. Mám taký pocit, že podobný indikátor na princípe sidových vlaječiek by bol oveľa použiteľnejší, ešte keby sa tak našiel ochotný programátor, ale to by som chcel priveľa. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro ty kdo se specializují na GBP/USD malá pomůcka. Na adrese gbpusd-da.blogspot.com/ v současné době zveřejňuje každý den Abuawad svoje analýzy. Jsou založené na Fibo úrovních , S a R resistancích od měsíčních až po 4H. Popis najdete na www.forexfactory.com/showthread.php?t=10378 (je třeba hledat pod jménem Abuawad). Zkoušel jsem čmárat podle jeho návodu, ale těch čar na mně bylo příliš. Nicméně obchody mu vycházejí velmi dobře.
Happy pips.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Premnath
na těch stránkách, jak jsi dával, mě ale hodně zaujala ta Balance line, která vzniká spojením bodů, kde CFP protne nulu. Pak se na těhle bodech nakupuje či prodává... Tohle je jediná myšlenka, která mě tam oslovila. Bohužel, nějak moc málo se to s tou nulou protíná. Možná změnit periodu???? Asi si to chce hrát si s nastavením.....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...