Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Cawes vsem,

Zkousim uz x-tydnu na FX obchodovat s WilliamsR indikatorem,ale nejak mi to vubec nejde...Prodelal jsem dost- Ted jsem presel na obycejny MA (nastavil jsem ve VT periodu 10) a je to mnohem lepsi. Ty vstupy MA ukazuje dobre,ale nevim, kdy mam z trhu vystoupit. Prosim pekne - bude prospesne zakombinovat s necim jinym,abych dostaval i nejake signaly k vystupu -ve VT je cela rada indikatoru,ani se v nich moc neorientuji,takze bych rad zustal u MA.

Dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath:
Já si neumím představit, že bych (i když jen na demu) zadal byť jen čekající příkaz bez SL. Jestli to máš jako automatiku, tak si tam zadej "SOS-stoploss" (maximum), a skriptem ho pak můžeš "utahovat".
Když zadáš čekající příkaz bez stopu a pak ti vypadne spojení, tak se můžeš dostat do maléru. Jediná moždost, jak nedávat SL je jistit se jinak Např. opačnou pozicí, jiným párem, jiným trhem (zlato, ...) .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath:
Asi jsem nějak mimo. Promiň, jestli to chápu blbě. Předpoikládám, že máš několik (asi hodně) čekajících příkazů a chtěl bys k nim najednou a rychle zadat SL a PT. Je to tak? Pokud ano, tak zní otázka, KDO (CO) ty příkazy zadal? Pokud nějaký EA (automatika, skript, ...), tak si do něj zabuduj, aby ti zadával čekající příkazy rovnou se SL a PT (viz příkaz OrderSend).

Pokud ty čekající příkazy zadáváš ty ručně, tak tam také máš možnost zadat SL a TP.

-----
Mauro neznám. Jestli ho máš ve tvaru mq4, tak si ho uprav, aby ti bral i čekající příkazy. To by až tak velký problém být neměl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

harmonie pretože som analfabet v programovaní, tak hľadám niečo hotové, taký problém muselo riešiť hodne ľudí. Ručne by som zadal čakajúci príkaz (trebárs pravým myšítkom priamo na grafe) a nejaké udělátko by okamžite prihodilo pevný SL a PT, ktorý by bol v tom udělátku prednastavený. Ako som písal Mauro Trailing to urobí, ale až po vstupe do obchodu.

10238

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den,tohle je trochu špatný dotaz..dneska od rána při čekání na ECB tak se EURO pohybovalo 30-50 pips nahoru dolů..používám sice škálu různých nástrojů,ale nevíte někdo jak nebo jakým systémem rozpoznat toto chování trhu?Jde mi o to,že jsem(jedu 15.min)na grafu číhal stále na trend a on nepřicházel a tak jsem zapadal do těchto pohybů(vždy jsem naletěl)..no pokud sem dotaz nepatří tak kam?Nějaký systém někdo používá snad na rozpoznání tohoto(detrendu)??Nebo se pletu...případně děkuji za odpověd. PS:něco co napoví dříve než se celý trend naplno rozjede!Nechci do něj opožděně naskakovat :Sa ani jako dneska se klouzat nahoru a dolů a ztrácet.

10629

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Woodie - umět předvídat tak abych předpověděl i takový trh jaký popisujete, tak už proti mě nemá kdo obchodovat :-)) Ne vážně - těžko, pro vás je asi důležité jenom to, zda projedou pro vás nějak důležitou hladinou a pokud se vyvíjí situace jinak než čekáte, tak podle toho zareagovat. Trh je obvykle velmi nervozní při důležitých makrech a popravdě řečno, když se vám sejde několik hvězdičkových makrech v jednom dnu, tak to pak byste měl očekávat všechno jenom ne klidný trh ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

woodie dobrý názov "detrend". použiť vyšší TF ti asi už napadalo, no ani to ti všetko neodfiltruje, a určite nie nárazové pohyby v čase fundamentov, to si radšej počkaj kam sa to vyberie. "PS:něco co napoví dříve než se celý trend naplno rozjede!" nepoznám indikátor čo by ti toto napovedal. pretože počítajú z toho čo sa už stalo a nepoznám taký ktorý vypočítal aká dlhá a ktorým smerom pôjde ta nasledujúca sviečka. používam vlastné upravené indi. idem však kratší TF5 (TF30) lepši obrázok ako tisíc slov

10638

Link to comment
Sdílet pomocí služby

woodie:
v období co máš na grafu byly zveřejněny fundamentální zprávy, tudíž v tuto dobu můžou trhy poháněné hysterií vyrazit jako splašené a žádný indikátor ti neřekne kam.
V naprosté většině případů je lepší zůstat stranou, pokud již jsi v pozici, tak výrazně přitáhnout SL.
Ať se daří!
JiM (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...