Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

Glader:
nic jsem netestoval 4 hodiny, jen jsem k systému přidělal profit display. Otevírat by to mělo vždy, když se objeví šipka a uzavře svíce.

Vachnik:
Právě proto, že VT otevírá pozice až po uzavření svíčky, můžeš mít v Each Ticket jakékoliv číslo. Toto definuje pouze při dřívějším nastavení VT, kdy bylo možno obchodovat při neuzavření svíčky, kolik ticků musí přijít než se otevře pozice. Ale dnes, kdy tato funkce nefunguje, toto nastavení nic neovlivní.

Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Matus:
To bude tím, že profit display uvažuje současně jen jeden obchod, tzn. počítá jen první z případné serie více vstupů pro nákup a další vstupy bere v úvahu až poté, co je zaslán příkaz k uzavření obchodu. Počet vstupů v tomto AOS neodpovídá počtu výstupů, což by podle mě mohl být námět pro další vylepšení systému.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

namodro,

Wow, many thanks for your approval, mozem v tom pokracovat, lebo som zistil, ze to nie je az taka zataz, ale mohol by tomu niekto "velit",/ napr. Ty/, nech nerobime duplicitne...

vachnikd, glader, volf,+

DVKMS: smekam...., aha, takze sipka musi svitit a potvrdit, mozno budem za "blbeho", ale kolko to pusti do SL ?

gogo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To all:
System VACHNIDT... v pátek jsem jej testoval online na GBP/USD. Rozohodne se ne vzdycky pri "sipce" pozice neotevrela. Timto nic nekritizuji, naopak!! SYSTEM me pripada naprosto perfektni a myslim, ze je hoden real tradingu :), ale jen vysvetluji situaci co se delo. Za patek jsem byl v plusu cca 20 pips. Nevim presne kolik realizovanych obchodu, ale poctu sipek rozhodne neodpovidal...
take plati to, ze "pocet" EXIT se nemusi rovnat "pocet" SIPEK. Pokud je otevrena buy pozice a na nove svicce se otevre kontra pozice (sell) tak se automaticky zavre buy, ale vizualni exit neni potvrzen.

Jinak jak rikam, je to super system, chci podekovat: vachnidt, volf za vysvetlovani. Ted chci testovat. Myslim ze zisk cca 300 pips mesicne stoji za to pousteni tohoto systemu real :)

GLADER

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gogo,
vložil jsem tvůj překlad do toho, co mám zatím přeložené. Pokud chceš pokračovat, tak zatím je přeloženo od začátku manuálu až do "Indicator Builder Step 15" a z třetí části Trading System Builder je přeloženo od kapitoly "2. What is the Trading System Builder?" do kapitoly "3. Step 1. Creation of an Indicator to Evaluate its Possible Use in a Trading Strategy". To znamená, že chybí překlad od "Indicator Builder step 16" do "General Concept of Trading System Builder and its implementation in the Visual Trading System" a celý zbytek manuálu od "Step 2. “Edit Trading Systems” Component".
Asi by bylo nejlepší nejdřív dopřeložit celou část 2. Indicator builder. Takže klidně se do toho pusť. :)

Ovšem k programování ve VT je potřeba znát taky jeho programovací jazyk, to jsou ty jednotlivé definice, jejichž část jsem už dával do vlákna Programování. V originále na stránkách VT je to ten soubor Lang_VTve formátu html. Tam mám přeloženy výrazy od A (absolute value) až do C (cumulate) plus ještě výrazy Event Count a If ().
Takže pole působnosti pro další potencionální pomocníky je široké :).

Až ty svoje překlady trochu srovnám, tak to sem zase hodím, ale nebude to hned. Toho času je pomálu...
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě k systému DV_KMS

vytvořil jsem ho jen s omezenými možnostmí. Upřesním jak a proč tak pracuje:

Otevře pozici při prvním signálu na vstup do obchodu, ignoruje veškeré další vstupy do doby, než se objeví "exit" nebo opačný vstup.

Není problém otvírat všchny pozice, tak jak se budou hlásit o slovo, ale problém je pak najenou při "exitu" nebo opačném signálu je VŠECHNY zavřít.
Nedokážu naprogramovat, aby systém odeslal najednou tolik požadavků o uzavření kolik je právě otevřených pozic.
Možná tu formuli někdo z místních zná tak ať ji sem hodí.

dik
vachnikd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To GLADER,

nikdy nepouštěj cizí systém v reálu, ikdyž se ti na první pohled líbí. Vždy je potřeba ho dlouhodobě testovat na demu. Tento systém je příliš mladý na to, aby jej někdo v reálu pustil. Já osobně to nedoporučuji. Jsou období pro nejrůznější systémy příznivá a jsou období nepříznivá. Pozor na to.
Já s ním sice obchoduji v reálu, ale jak jsem výše uvedl, jen ručně spouštím a neustále kontroluji situaci. Slouží mi jako propracovaný indikátor.

vachnikd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...