Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

To derkel

ano max.2048 svíček VT bohužel víc neumožňuje. já osobně by jsem uvítal alespoň 20tis.svíček, to by se pak jinak testovalo ikdyž by momentální zatížení CPU asi bylo o nervy.

To glader
číslo v grafu je jen číselné označní vzorce ve skriptu na základě něhož došlo k otevření pozice. Kumulace více čísel znamená větší pravděpodobnost úspěchu, ale nemusí to být vždy pravda. Jakýkoliv "A i B" fundament to může zhatit.

vachnikd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry den, Som uplny zaciatocnik, demo mi bezi asi mesiac, do skriptov a AOS sa rypem asi 2 tyzdne, prispievam svojim prvym pokusom s AOS. Zaklad je Fisher, lubi sa mi na nom mnozstvo dobrych vstupov. Vstupy su crossy Fischer a jeho signal nad hodnotou -75,+75. Filter je RSI,hodnota +50,-50. Nakoniec som tam pridal aj CCI, vstupy na +150,-150. celkom fajn to vychadza na GBP/USD a USD/CHF 5 a 10min. grafy. Nie som programator takze vsetko co som urobil, je vlastne vycuc z for tu a na VT. Uvitam akukolvek kritiku a navrhy.Dakujem. Dute

549

550

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nazdar Dave
Psal jsem ti maila, ještě mi došlo, že by ses mohl mrknout na VT je zobrazení svíček renko. Asi tak nějak by to mělo fungovat. Jenže u renko svíček nelze nic přidat a proto bych rád udělal aos nebo indikátor, který by to vyřešil. Podle našich výpočtů by to mělo za dnešek hodit cca 50pip. A to je slušné. Jestli budeš mít čas, tak mi ještě dneska napiš jak to vidíš.
M

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To vachnikd Pokusil jsem se do systému integrovat filtr obchodních hodin (tak aby bral jen signály z London a začátku NY, 2:00 až 11:00 EST), který jsem odněkud vykuchal :) Moje demo mi teď nabízí jen maximálně 1100 barů, ale i tam se to projevilo pozitivně - snížil se o dost počet obchodů a zisk mírně vzrostl. I na jiných párech to mělo stejný efekt. Bohužel nejsem zkušený programátor tak doufám že jsem tam nic nepokazil ;) Mrkni se na to, třeba to shledáš užitečným.

552

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To marek,

dobrý pokus. Můžeš vysvětlit proč to chceš omezit na právě tuto dobu?
Jinak uzavření pozic protivstupem by mělo jít nadefinovat i jako exit jen by došlo k přesunutí výsledných výsledků vstupních vzorců i do podmínek exitu.

např. EXIT:= if(AAAb=1 or BBBb=1 or ..., 1, null);
CloseBuy:= EXIT=1.........

Exit by pak probíhal i na základě vstupních parametrů po ukončení časového úseku, ale vstup by se neprovedl.
Pokus se to tam doplnit a dej to sem.

vachnikd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

U nové verze VT se objevil nový typ grafu Renko. Renko je tvořeno cihlami předem definované velikosti. Velikost cihel znamená počet pipů, které se vykreslí. Př. velikost cihly 10, jestliže je cena 1,2000 a stoupne na 1,2015, vykreslí se jedna cihla do hodnoty 1,2010. Další cihla se vykreslí až při překročení další 10 pipové hranice. Při zapnutí Renka ve VT nejde zatím přidávat AOS ani indikátory. Renko vykresluje jenom trendové obchody s jasnými vstupy a výstupy. Rovněž je dobře vidět S/R. Ve fóru visualtradingcharts je Renko znázorněno křivkou, u které se dá nadefinovat velikost cihly. Křivka jde přidat do normálních svíček jako indikátor. Na základě Renka by šel vytvořit AOS, který by kopíroval trendy. V souboru přikládam dva Renko indikátory + pokus o AOS s profit displayem. Největší problém vidím v určení obratu křivky, která je v indikátoru buď vodorovná nebo up a down. Není to bohužel tak jasně vidět jako u originál Renka.

553

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...