Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

timd
je škoda, že nejde nastavit stop, protože pak nemůžeš nechat ani chvíli AOS bez dozoru,můžeš dát pozici stopku ručně, ale když nejseš na chvíli u pc a otevře se nová pozice a spadne VT nebo připojení tak je hotovo. Já testuji AOS od Vachnikd s časovačem, ten je super,ale nevím jak ho prakticky obchodovat. Profit disp. ukazuje za celý obchodní čas a to je 8-17 hod našeho času. V tomto čase nemohu být u PC cca 2 hodiny a to už úplně rozhodí systém.
Ta stopka zároveň s otevřením pozice by to vyřešila :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Sid: Děkuji za odpověď. Ptal jsem se na to z toho důvodu, že se mi stále nedaří
zalogovat se do fora. Neustále se znovu a znovu probírám celou cestou registrace (myslím si, že jsem nic špatně v registračním formuláři neudělal) a na konci mi to při zalogování napíše, že zadávám inkorektní uživ. jméno nebo invalid.heslo. Už jsem se zkoušel zaregistrovat i z jiného počítače a pořád to samé. Netušíte, kde jsem udělal chybu?
Napadlo mě, jestli to není tím opisem control picture do políčka pod něj ...?
Děkuji za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

glader
máš pravdu, že na EUR/USD tento měsíc je cca 60 pips mínus. Původně tento AOS byl vytvořen na tento pár, ale Vachnikd ho předělal univerzálně na všechny páry a ten dal na sklo, takže proto má tak slabé výsledky. David má na každý pár jiné nastavení, toto nastavení, které tam je, tak podle mě jde nejlépe na USD/CHf.
EUR je sice ve strátě,ale EXPECTANCY má 0,80 což znamené, že i tak tento systém dlouhodobě vydělává i na tomto páru. Když je teď -60 pips tak podle EXPECTANCY by mělo během několika dnů či týdnů vyskočit na + 108 pak to zase klesne třeba na O a potom vylítne na 180 atd, je to velká houpačka díky malému číslu EXP, ale zisková. Ještě jsem neviděl u žádneho páru EXPECTANCY mínusové a to je hlavní, skus projet všechny páry a které má největší Exp tak testuj.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Standby
ok mrknu tam...o Expectancy musim jeste hodne cist...a poradne to pochopit. Vim ze je to tady na foru, tak to v lednu prostuduji. Jen mam nekolik pripominek - pokud testuji ve VT na urcitem casovem bloku - tak Expectancy je testovany prave take na tomto casovem bloku, ne? proto bude napr. klesat pri "spatnych" casech...
krom toho USD/CHF ma jiny spread...musim to proste testovat a hrat si s tim...
PF06
GLADER

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf
tak to je opravdu zavádějící,protože jsem vycházel z klasického vzorce, naštěstí u páru který preferuji USD/CHF je to pořád nad 1.
Těžko říct jak u ostatních párů,kde je těď 0,8 protože to je za 14 dní zpět, ale dříve tam bylo třeba 2,2. Nejde opravdu nějak udělat backtesting na delším časovém období?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Standby.
Vím, že o tom zatím nic nevíš, ale takovéto otázky příště neříkej, ale trochu přemýšlej. MT je jiný program než VT, používá jiný programovací jazyk, AOS z VT tedy nejde "dostat" do MT. Ale samozřejmě jde přepsat, pokud znáš programování obou platforem. Rozhodně se ale vyplatí otestovat svoji strategii na backtestingovém programu z dlouhodobějšího hlediska.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...