Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

To Sid.
Už jsem se zařekl, že nebudu laborovat s indikátory (vyzkoušel jsem snad všechny :-) a zůstanu u svých oblíbených 3xMA + RSI.
Když si ale něco nového (tady) přečtu, stejně to jdu vyzkoušet. KAMA to tu mám, ale HSMA nemůžu najít. Je to ve VT v instalaci, nobo se to stahuje. Pokud to tam není, můžeš to sem dát ? Nebo se to jmenuje jinak ?
Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ještě jeden poznatek.
Teď koukám zpětně na tu KAMA a zjišťuji, že se její protnutí takřka skoro stejně kryje s protnutím RSI na 50 (pro mě velmi oblíbený signál). Existuje někde "nějaká tabulka" korelací mezi indikátory ? Programátoři se asi podívají do zdrojáku a je jim jasno, v tom já kovaný nejsem, tak se ptám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To All: Při hledání optimálního vstupního indikátoru jsem narazil na zajímavé stránky o TA > www.actionforex.com/articles_library/technical_analysis_articles/

obzváště mě pak zaujal článek: Moving Average Crossovers May Not Be The Best Entry Signals

Pěkné prožití váčnočních svátků a v novém roce úspěšný obchody přeje DavidF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO xJohn,

urob to takto. Klikni na ten subor,vyber volbu save(ulozit).Otvori sa Ti okno save as(ulozit ako). V tomto okne si v poslednom riadku zmen volbu "save as type" z Winrar Zip Archives na All Files. O riadok vyssie zmen nazov suboru z AveragedStohs na AveragedStohs.vtscr a daj save(ulozit). Teraz ho mas ulozeny v PC a uz ho staci iba naimportovat vo VT.
Dute.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to TIMD:

Ted jsem spustil tvuj AOS na USD/CHF...prosím, spust si ho ve VT, pridej k nemu tvuj AOS a mrkni na to. Nevim presne jake pouzivas SL
asi tento

Limit:= 0.0050;
Stop:= 0.0015;

to je aspon v tvem AOS, ale na tomto paru ti Tvuj AOS nezapracoval dobre...nekde je chyba...byl tam jasnej propad proti tve pozici - bylo to dnes 28/12/05 kolem 1 - 3 hod (VT cas).

Mrkni prosim na to, v kazdem pripade se mi nezda s temito zadanymi hodnotami Profit Display prilozeny v tvem systemu...mas odecteny SPREADy a pod?? Proste jen se mi to nezda...

Budu testovat dal, diky za odpoved a vysvetleni...

GLADER

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...