Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To testerům DMOMEX:

Nevim jak vám, ale mně ten na první pohled super systém zobrazuje entry a exit signály zpožděně o deset svící dozadu , což je dáno nejspíš vztahem MOM_ := C - prev(C,-10) - momentum, které se vykresluje opožděně a opačně.
A to jen tehdy, pokud systém vymažu a pak znova nahraju. Chováním mi to připomíná SIDův vypečenej miracle :) s posunutejma MA (o kterém jsem si jenom později přečetl).
Ale třeba se pletu :S :S :S :).

V.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to GLADER: oprava: mám tam započítané
DP1spread:= 0.0003; {or Name_of_SpreadValue - velikost spreadu }
DP1size:= 0.1; {for Mini or Name_of_LotSizeValue - standartně minilot }

ještě podotknu, že to neotvírá / zavírá hned po splnění podmínky LongEntry / LongExit a opačně. viz oddíl {Normalizing Input = Avoiding N/A Values} >> právě této sekci moc nerozumím a tuto jsem chtěl konzultovat. DavidF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To All

Realne to nefunguje , ked nechas ten AOS bezat tak prestane zapisovat a ide myslim ze 4. sviecky pozadu - takze je to vlastne nefunkcne. priklad: EUR/USD na 10. min grafe dnes o 4.20 hod NYT open obchod na buy avsak exit tam nesvietil, az ked som znovu nacital graf a dokreslilo chybajuce- tak sa exit zjavil. Alebo sa nemam pravdu? NApiste pripadne dajte opraveny na plac.

Diki

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To All: protřebuje to vyladit logiku otvírání a zavírání obchodů. Ale není to nic vypečeného, v budoucnu bych to chtěl využít k reálným obchodům. Dík že testujete, Pokud má někdo konkrétní připomínky ať je zapracuje do systému a dá je sem na vlákno. DavidF PS: mě se to zálo podezřelé protože tam nebyly skoro žádné ztátové obchody

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Standby: ne mám jen před definované vi limit a stop na začátku scriptu. Obávám se, že nejde v AOS zadat entry + stop a limit AOS kupuje za market.

To observator: pokusím se to upravit, AOS chci mít postavený na co nejméně indikátorech a doplněný o plovoucí stop a pevný profit obchody hodlám dělat na 30 min 15 min grafu. Dík za testy DavidF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...