Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Triple Screen - Update


Libic

Doporučené příspěvky

Dobrý den Libici,
10.11.2005 jste zveřejnil Váš 2.způsob obchodování trhu Mini DJIA 5$ pro intradenní obchodování.

Nemohl byste mi, prosím, poskytnout konkrétní obrázky 25,5a 1 min.grafů podle Vás ideálního obchodu?Vše se mi zdá naprosto jasné,přesto bych se rád na nějaký konkréní obchod podíval Vašima očima a s Vámi používanými prostředky technické analýzy.Možná bych tam zahlédl například i jaký typ MACD – H používáte,protože v některých Vašich objasněních jste zmiňoval,že používáte právě pro intradenní obchody MACD-H line viz. 13.října: „Intradenni charts = hlavni trend stanovuji jen dle EMA + sleduji divergence MACD-Lines, ktere jsou mnohem silnejsi nez Uptick / Downtick MACD-H.“).Jde mi např. o to zda náhodou i v 5-ti minutových grafech tento MACD-lines neužíváte též. Též bych si mohl vyřešit problém jestli je vhodný stav ke vstupu do long pozice při hlavním BULL trendu,když během čekání na růst EMA 20 na 1 Min grafu se stane,že v momentě růstu Ema 20 na 1 Min grafu předchozí stav na 5-ti minutovém grafu z kterého jsem vycházel,kdy cena měla být a také byla pod EMA 20+MACD-H pod svoji central line se
V některém nebo všech ohledech změní.
Omlouvám se za neobratné vyjadřování.

Velice předem děkuju za případnou pomoc.

Milan


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 834
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry vecer Milane,
k Vasemu dotazu:

MACD-Lines pouzivam pri intradennim obchodovani stocks. Hlavni trend urcuji dle EMA + sleduji stav divergenci na MACD-Lines.

MACD-H pouzivam pri intradennim obchodovani YM. Nastaveni MACD-H je 12.26.9 pro 25 min chart, pro 5 min muzete pouzit 12.26.9 nebo 5.34.7.

Vstupujete-li na 1 min chart, je nutne prubezne sledovat stav na 5 min chart.

Preji Vam mnoho uspechu!!

Libic





Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kniha "Trading by the minute(1999)", jak jsem zjistil, je již rozebraná, ale vyšla kniha "Daytrading", která je jejím doplněným vydáním. Jinak jsem si, pod dojmem Libicových úspěšných obchodů "Ross Hooks", objednal knihu "Trading Ross Hooks", takže doufám, že budu mít přes Vánoce zajímavou četbu, která pozitivně ovlivní můj další komoditní vývoj. V poslední době vyšla i Joe Rossova kniha "Trading is Business", která pojednává o detailech business managementu, risk managementu, money managementu, trade managementu a personal managementu. Dále jsem z dílny Joe Rosse zaznamenal ještě knihy "Trading Optures and Futions" a "Trading Order Power Strategies".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Libici zdravím!
Rozhodně si s vámi o "Trading Ross Hook" v budoucnu rád popovídám ať již přes fórum Finančníka, nebo až budete organizovat setkání traderů Finančníka v Karibiku. Mnohé věci se ujasní, když je možnost je skonzultovat s někým jiným a z více úhlů pohledu. Zatím, jako přípravu na knihu, čtu jeho free E-book: "The Law of Charts". Je to zcela jiný pohled na trhy, než s jakým jsem se setkával v literatuře dosud. Pohled, který vychází ze základních stavebních částic grafů - z jednotlivých barů - jejichž vztahy se Joe Ross snaží precizně definovat a popsat. Není to lehké čtení a není to psáno již tak stravitelně jako "Elder" a musím mnohdy přemýšlet nad každou větou, abych neztratil souvislost s tím, co Ross říká. Nicméně, tento přístup k pochopení podstaty grafů je pro mne a můj způsob myšlení dosti podstatný a jak se znám, pokud si nevybuduji dobré základy a nepochopím důkladně základní vazby a vztahy, pak celá další nadstavba by byl jen domeček z karet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...