Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím, nevíte někdo jestli jde v NT s daty z demo účtu od Zen-fire zprovoznit ropu Brent Crude Oil (BRN)?
Bude to asi ten samý problém jak tuřešil Diverjh, že je to evropská burza ICE, kterou demo on Zen-Fire nepodporuje, ale jinde píšou, že se Brent Crude Oil obchoduje na Nymexu.
Jestli někdo víte jak to spustit prosím napište.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
rád bych poprosil o radu. Mám koupený nový počítač s win 7 SP1 a nedaří se mě zobrazit grafy na NT 7.
Po stažení programu se mě objeví zpráva, že je program úspěšně nainstalován a zárověň je potřeba
provést aktualizaci microsoft.NET framework.
Na stránkách ninji je k dispozici stažení .NET framework 3.5, kterou ale win7 nepodporují. V počítači
mám aktualizace NET framework 4.
Na starým počítači mám visty a funguje mě bez problému NT 6.5 tak i NT 7.
Už nevím co mám zkusit a budu vděčnej za každou radu.
Díky Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, vcera se mi stala neprijemna vec a vidim, ze se nestala jen mne - pri posouvani SL v platformne zmizel jak SL tak PT, v TWS (platforma IB) zustal jen nekryty samotny prikaz.

Stejne problemy mel i kolega, kopiruji jeho prispevek:

2PetraSR: Už som to tu niekde pred časom písal ale nedostalo sa mi odpovede: Opakovane sa mi stalo že keď som chcel v prebiehajúcom obchode posunúť SL alebo PT, oba príkazy ( SL aj PT) "zmizli" a zostal mi len aktuálny obchod, ktorý som radšej uzavrel ručne. Skúšal som to nasimulovať na demo ale ako naschvál, nikdy sa mi to nepodarilo...
Srry za OT príspevok, viem že skôr patrí do vlákna s NT ale možno sa nájde niekto kto mal podobnú skúsenosť...

Takze vsichni, co napriklad zacinate live, prosim, davejte na toto velky pozor a vzdy kontrolujte exekuci a uzavreni prikazu i primo na platforme vasho brokera!!

Dik, Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetraSR:

pokud si pamatuju dobře, tak ty jsi u InteractiveBrokers..nevím, jestli je u nich i abrams, ale někde jsem četl, že NT si s IB moc nerozumí..tak jestli to nemůže být jen záležitost kolem tohoto spojení IB+NT...já osobně třeba posunuju PT i SL v otevřené pozici někdy i celkem dost a nikdy jsem nezaznamenal problém..

a i když při posunování tvoji cenovou úroveň trh přeskočí, tak když to příkaz umožňuje, tak ho můžeš umístit i za trh a jsi okamžitě vyplněna, a pokud to příkaz neumožňuje, tak ti vyskočí chybová hláška v NT, že na danou cenu není možné aktuálně příkaz umístit..

každopádně pokud se stane cokoli zvláštního v Ninjovi, pak by měla být - jak správně říkáš - samozřejmost zkontrolovat pozice přímo u svého brokera, pokud to umožňuje..tj. u IB je to přes TWS, u Mirus Futures, kde jsem já, je to Webtrader..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetraSR:
pak by to chtělo dohledat v Logu co se kolem inkriminované doby zapisovalo a bejt z toho moudrej(-á) což už asi bude taky problém.
Ale jak kvůli něčemu zmizne jeden, druhý zlikviduje OCO vazba.
Pak je třeba neztratit hlavu, přepnout na Charttraderu ATM Strategy na None, znovuzapnout ruční OCO a nasypat tam Stopku i Target znova a vypnout ruční OCO aby případně dostala nový vazební kód. (Pravé tl. myši). A pokusit se to odkontrolovat přes Web či přímou platformu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všetkých traderov.
Mám dotaz. Vyšla nová verzia NT 7.0.1000.9 a ja mám 7.0.1000.8.
Ako to mám updatovať? Na ploche mám setup.exe, ktorý to bude updatovať priamo z internetu, ale neviem, či mám predtým staršiu verziu odinštalovať alebo sa to automaticky "prevalcuje" novou verziou? Je potrebné niečo zálohovať alebo sa nič nestratí? Myslím tým nastavenia, dáta, atď.
Vopred veľká vďaka za pomoc.
Vlado

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...