Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím vespolek,
mám takový pocit, že NT7 pojede po ukončení 917,8 bez problémů dál s novější 921,5 verzí. Co mi dělá trošku vrásky na čele je zřejmě odpískání připojení NT6,5 do TWS. Mě to totiž nejde připojit ani s 917,9, která by podle supportu měla fungovat :( Nějak jsem při startu NT7 nedával možná pozor, nemá tímto právě dojít ke konci NT6,5? :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vážení, může mi prosím někdo vysvětlit, jak je to při zadávání více obchodů prostřednictvím Superdómu? Konkrétně mi není jasno několik věcí:
1) Zadám příkaz..např Buy a rozjede se mi obchod do dlouhé pozice. Po čase se mi zdá že by bylo výhodné zadat další příkaz Buy a mám tak otevřené dva kontrakty long, (případně pak ještě tři atd..). Dotaz zní: Co přesně znamená cena (body, ticky...) v kolonce PnL? Měla bych zato, že to je součet všech tří ptobíhajících obchodů, ale nějak mi to nehraje..Dále bych ráda věděla, jak mohu uzavřít příkazem Sell třeba jen jeden určitý obchod..třeba ten který jsem otevřela jako poslední..je toto možné zvolit?
2) Je možné zadat vzápětí po sobě u stejného trhu příkaz do longu a do shortu tak, abych zůstala v obou těchto pozicích? Když jsem to zkusila, obchod se mi tím opačným zadáním uzavřel (pochopitelně) a jinou možnost jsem nikde neobjevila..
Předem děkuji za případné odpovědi..
Mirka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Číslo v PnL se dá přepínat mezi body, penězi a procenty. Stačí ťuknout myší.
Drží se tam podle určitých voleb zprůměrovaná hodnota. Když se nastaví zobrazovat pouze konkrétní ATM vstup, pak se zobrazuje hodnota k tomuto konktétnímu vstupu.

Pomocí jednoduchých ATM lze spustit opačné příkazy kdy jsem sice pro trh i brokera provedením toho druhého FLAT (nemám žádnou pozici), ale mé pozice se svými targety a stoplossy jsou aktivní v DOOMu i v trhu na burze.

Bohužel jednoduché ATM se již nezobrazují v seznamu ATM jak tomu bylo v předchozí verzi (v6.x) kde bylo ke každé vidět její vstupní hodnotu a rozdíl k aktuální hodnotě trhu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chcem sa spytat na zadavanie prikazov v dynamickom super DOMe. Nakolko mam free live verziu NT7, su v nej orezavane niektore funkcie .Okrem ATM je to aj nemoznost pouzivania OCO prikazu, pri rucnom zadani Stop prikazu (tlacitko ctrl+kolecko mysi) a vstupom do pozicie prikazom Market a pri zadani PT cez LMT vstup vyplnenie obchodu (bud SL alebo PT) jeden nerusi druhy . Ostava stale jedna otvorena pozicia pri plneni jedneho z nich. Akym sposobom sa teda da vstupit do obchodu ,aby sa mi pri dosiahnuti SL alebo PT zrusili vsetky pozicie? A ako je to s platenim komisii? Zda sa mi , ze sa platia pri vstupe aj vystupe, teda dvojnasobne.
Dakujem za akukolvek radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
obchoduji v NJ7 a občas musím provádět obchody na jiném PC. Problém je v tom, že na tom druhém PC mám v sekci Account performance pouze údaje za ten konkrétní den, kdy na něm obchoduji. Tudíž nemůžu zobrazit statistiky mých obchodů za minulé dny, které jsem zobchodoval na prvním PC.
Jak prosím vás lze tyto data přenést z PC na PC ( tam a zpět, dle potřeby)

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...