Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

Dobrý den,
mám problém se staženými daty na backtest.
PC mám sprovozněn se živými daty od CQG,pokud je stáhnu a exportuju ve formátu txt do svého notebooku,kde chci backtestovat,zobrazím stejný kontraktní měsíc a nastavím stejný session template,jsou tyto data v notebooku posunuta o jednu hodinu,tzn.svíčka která je v PC v reálu zobrazena s časem 16:45 je v notebooku zobrazena jako 15:45,takže mi jako chybí první hodina seance v notebooku oproti PC a to je dost problém pro backtestování.

Díky všem za radu,nemůžu na to přijít,lámu si s tím hlavu už 3 dny


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Coolman:

Pro stop loss je lepší používat příkaz stop market, nikoliv stop limit (nemusí být vyplněn).
V DOMu - Ctrl+prostř. tlačítko myši na ceně kam chcete umístit SL.
V Chart traderu - pravým tlačítkem myši na ceně kam chcete umístit SL a vyberete příkaz.
V Control center - záložka Orders - vyplníte co potřebujete.

Doporučuju prostudovat Help - Submitting Orders.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bernacek:
to posouvá Ninja při exportu, asi to vexluje do UTC (když při importu nabízí jako default UTC a u exportu to nelze volit).
Tak buď zkus import podle časového pásma "UTC", nebo zvol vhodné GMT aby se to trefilo.
Ještě tam je (může být) problém v tom, že v počáteční a koncový den importu, není-li od půlnoci do půlnoci to při importu odgumuje data pro ostatní (neimportované) hodiny toho dne, tak si prověřuj jestli tam nejsou na začátcích a koncích ďourance.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, jsem úplný začátečník a momentálně jsem ve fázi papertradingu a zajímalo by mě, zda-li jde někde v NT se dostat řekněme týden z5 a udělat aby se graf měnil klasicky v závislosti na čase. Jde o to, že při nácviku, se alespoň mně osobně neosvědčuje trénovat na již proběhlém grafu, říkám si jak je toto jasný signál, že tady bych určitě zvolil patřičné kroky atp. , ale kdo ví jak bych se zachoval skutečně v danou chvíli kdybych neměl tušení jak se věci budou dále odvíjet, navíc bych nemusel být závislý na burz. hodinách, prostě bych si načetl historii týden z5, např. pátek 15:00...nevim jak to lépe vysvětlit snad jste pochopili muj problém a děkuji za rady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak se opět od rána peru s připojením na data. Zase dopolední seance v háji. Už mě to vážně nebaví :(.

Tentokrát zkouším data od CQG. Zkouším to na dvou PC nezávisle a prostě nic. Přeinstaloval jsem NT, přeinstaloval Net Framework, no prostě všechno možné a né a né se připojit na data.
Teď mi NT píše v logu - "AMP: Trading Account Has Been Automatically Locked Out(NoError)". Moje ang. je skoro nulová ale jestli jsem to správně pochopil, tak mi NT píše - "AMP: Obchodní účtu byl automaticky dočasně uzamčen (při vzniku). Tuto hlášku si mám vyložit tak, že mají nějak přetíženou síť a upřednostňují jen live účty? Opravdu už nevím co s tím.

Při založení demo účtu u Miro Amp futures jsem dostal na konci tento dodatek - "Upozornenie: Toto demo je na dobu 21 dní a slúži hlavne na oboznámenie sa hlavných funkcií a princípov pracovania platformi NT s datami od CQG.V prípade záujmu o papertrading alebo backtesting odporúčam využiť možnosť otvoriť si live účet s mimálnym vkladom 500 USD a mať tak zabespečený neobmedzený pristup k datam bez nutnosti obnovovania demo verzie ako aj s možnosťou obchodovat mikro kontrakty na menové páry a postupne sa učiť psychologiu obchodovania na živom účte."

Myslíte, že by moje problémy vyřešilo založení live účtu? Zatím jedu paper a live účet jsem plánoval otevřít až někdy v letě.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...