Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechy tradery.

Chtěl bych vás poprosit o radu.

Sehnal jsem si historická intradenní data trhu YM a NQ od září do prosince loňského roku(12-11) a nemůžu tato data zobrazit v NinjaTraderu. Prvně jsem data z NT na jednom počítači exportoval do souboru a tyto data naimportoval do NT na jiném počítači. Objevila se hláška historical data imported succesfully, ale nevím, jak tato data teď zobrazit v grafu. Zkoušel jsem přes New – chart a pustit data ze seznamu instrumentů – pomocí instrument manageru jsem přidal správný kontraktní měsíc – ale otevřel se mi pouze prázdný graf.

Mohl by někdo pomoci?

X3R0.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, chtěl bych někoho poprosit zda by nevěděl v čem je problém ;) Potřebuju si na NT 7 zapnou market replay data 2 trhů najednou. Když si dám ES 6-12 a FESX 6-12 a pustím si je ( samozřejmě po tom co je stáhnu ) Tak ES je zastavené v 05:00 a Fesx zašne běžet až v 9:00 s otevřením ale ES se už prostě nerozeběhne. Nevíte jestli to vůbec jde pustit v jednom okně najednou na market replay ? Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Čau, no zkusil jsem to a normálně mi to šlape. Nevím jak si daleko s tradingem a nechci z tebe dělat někoho kým nejsi, ale nestáhl sis třeba víkend, svátek ?
Případně někdy pomáhá vypnout a zapnout NT7, případně mi někdy něco nejde a třeba po hodině už jo, nestává se to tak často takže mi to moc nevadí, ale nemyslím si, že by to bylo tvým¨"písí". (tu)

Ještě jedna věc...především když s NT třeba hodinu pracuješ, prohlížíš grafy atp. a pak chceš stahovat tak je to buď pomalé jako prase a nakonec se stejně nic nestáhne a pár dalších závad...proto kdykoliv stahuješ tak je dobré mít NT čerstvě spuštěný. Nevím sice co to je za nesmysl, ale vážně mi to tak funguje :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

belickajan - to myslím ani nastavit nejde. Musíš si stáhnout pack, nebo nějaký modifikátor tušim. Já osobně jsem se tu na to jednou ptal a nedostalo se mi odpovědi, nicméně vyřešil jsem si to po svém tím stylem, že mám WCCI14 a WCCI50 a bez EMY. Zatím jsem ve fázi zkoumání, nevím jestli s tím budu pokračovat. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...