Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

A ešte jeden dotaz:
Keď mám InteractiveBrokers, ktorého budem používať aj ako dáta poskytovateľa i ako executive, tak mi stačí single licencia pre NinjaTrader, to je jasné. Čo ale ak v budúcnosti budem chcieť zmeniť poskytovateľa dát. Bude mi stále stačiť single licencia v prípade, že dáta by som ťahal z iného zdroja? (Asi áno, len si to potrebujem potvrdiť).
Vďaka.
Vlado

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

vla55:
NT7 - Control Center - Help - Download Site... (Download the latest version of NinjaTrader)
Current Users - Enter Your License Key
Současná verze se uloží jako TWS Previous Version
Zálohu dat si pro jistotu udělej.
Single license je vázaná na jednoho brokera a umožňuje připojení dalšího providera dat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím
Po nainstalování NT se mi v instrument manageru nezobrazily žádný instrumenty, tak jako v předešlých dvou počítačích. YM jsem si tedy našel ručně, ale po otevření grafu tam mám jen prázdo a když kliknu pravým, tak nahoře v Instrumens nemám taky nic.
Nemá s tim někdo zkušenost? mě už z toho asi za chvilku prakne hlava.
Poskytovatele mám Zen-fire - live účet

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Už taky někdo řešíte problém s tím, že vaše verze TWS 917,8 nefunguje s NT? V mém případě mám na jednom stroji stále ještě i NT6,5, takže spíš mě teď zajímá tota varianta propojení. Stáhl jsem jak tu nejaktuálnější verzi, tak posléze i tu doporučenou od supportu (921), ale bez úspěchu. Přes starší 917,8 se už nedá ani zalogovat, ty novější verze mě sice TWS spustí, ale už nepropojí s NT. Na supportu jsem se díval, dokonce i někomu pomohli, ale řeší se to zatím individuálně a posílají zřejmě správně fixnutý install na mail. Univerzální řešení pravděpodobně stále ještě nemají. Nechápu, že to původní funkční tedy stopli a nové nefunční pustili do oběhu :S (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

t.o.m.: díky za reakci, ale je mi jasný že se s tímto problémem nepotýkáš. Nefunguje to u TWS 917.8, tzn. pokud máš 917.9 a výš už delší dobu a funkční, asi nemušíš zatím nic podobného řešit. Díval jsem se na to vlákno, co jsi přeposílal a zkusím si s tím ještě pohrát. Je mi ale opravdu hodně divný, že tyto hrátky s přenastavováním localhost přímo na IP počítače není zmíněno na aktuálním support-vlákně k NT+TWS.

www.ninjatrader.com/ConnectionGuides/Interactive-Brokers-Connection-Guide.php

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to U2:
díky, všiml jsem si toho, ale moc chytrý jsem z toho tedy nebyl :S
Předpokládám, že většina z lidí má na jednom PC puštěnou platformu NT propojenou na tom stejném PC s TWS, na to napojených víc monitorů a je nevím co ještě.... tzn. že většina lidí musí jako host místo defaultně nastaveného localhost dát svou IP nebo machinename. Opravdu to tak máte všichni přenastavené, bez toho vám to propojení nefunguje? ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

IP se mění, jen když se chceš NT7 připojit na platformu TWS puštěnou na jiném PC.
NT mám propojený na stejném PC s TWS. Host mám defaultně nastavený na 127.0.0.1 a funguje to.
Ještě k těm verzím. Udělal jsem update TWS i NT7 na poslední verze a vše funguje bez problémů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

já to mám taky na jedné mašině, doteď s nastavením na HOST bez vlastní IP fungovalo bez problémů. Jakmile ale přstala fungovat dnes ta verze 917,8 a nešlo se ani přihlásit, s vyšší verzí jsem to zatím nerozchodil. Je fakt že jsem se zatím ani moc nesnažil, byl jsem se zničit raději v tělocvičně :)
Ještě mě napadá....na čem ti to běží?Problém bude možná v tom.Já mám Win7 64bit, bez SP1!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Vás,
už som spomínal že mám problém ohladne backtestovania v tom že mi skončil 30 dňový demo účet od Zen Fire. Neviem ako dalej postupovať, keďže som sa už chystal na papertrading. PetraSR mi napisala, že sa to dá riešiť novou registráciou z iného počítača, ale to už nie je možné, ip adresu pc mám dynamickú, už som preinštaloval aj windows a keď som sa znovu registroval a opäť to nefungovalo a vypisovalo tú istú chybu. Keď som napísal na live support Zen-Fire tak mi presne povedali predchádzajúci Login k zen-fire dátam. Neviem na základe čoho filtrujú kto už demo použil demo a kto nie. Prosím Vás, ako je možné spojazdniť Live dáta pre papertrading okrem toho aby som si musel založiť live účet ku ktorému dostanem simulovaný účet. Je daaká možnosť rozchodiť to ?

Ďakujem, s pozdravom Poštényi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zkoušel jsem to přesně jak jsi napsal. Zažádal jsem demo jak od AMP, tak od mirus a stále mi to píše stejnou hlášku chyba přihlášení:zkontrolujte přihl. údaje....přemýšlel jsem, že vše se natahuje přes zen-fire, tak když máš 30 dní vyčerpaných u nich, tak je irelevantní kde si dáš demo jiné, jelikož taháš data přes zen..ačkoliv todle je pravděpodobně hloupost, jelikož do ninjy taháš i nový license key. No je to obludná záhada..btw: nejřív jsem tomu nepřikládal váhu, ale postupně zvažuji tu teorii okolo firewallu, každopádně jádro problému bude tak primitivní, až se zčervenám:(

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...