Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

Problém vyřešen a s jeho stupidním řešením, bych se chtěl pro jistotu podělit i s ostatními. Na začátku jsem nepotvrdil v nastavení nového připojení "demo", tudiž mi systém házel hlášku login failed a marně jsem se zkoušel připojit pres AMP, mirus..apod. Později jsem si všiml zaškrtnutí demo. Všude mi to házelo stejnou hlášku. Zkrátím to vrátil jsem se k prvním přihl. údajům potvrdil jsem demo a HEUREKA..problém který jsem řešil tři hodiny...potupa pro mne, poučení pro ostatní.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mám verze NT 7.0.1000.6 (Live) a TWS 917.9 a vše mi funguje dobře. NT mi píše "Ninja Trader Version 7 Release 9 Released" což si vykládám, že mi nabízejí verzi 7.0.1000.9. Také jsem se díval na nejnovější verzi TWS a je to 923.
Můžete mi prosím zkušenější sdělit, jestli je potřeba přeinstalovat? Po přečtení různých příspěvků v diskuzi mám strach, aby mi to potom chodilo, nejsem žádný IT expert. Máte někdo ty nové verze a funguje vše tak, jak má? A co se zálohováním dat v NT? Prosím o odpověď vla55, který to dělal asi nedávno a zkušenější z vás (U2, Dillinger, t.o.m.). díky
Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to PavelKvac.
Být tebou, tak bych do updatu nespěchal. Nemáš žádnou archaickou verzi NT, v kombinaci s TWS 917.9 ti to nějakou chvíli fungovat bude. Jooo kdybys měl tu 917.8, tak už se do NT nepropojíš ;) Pořád to ještě nemají dořešené. Už jsem na NT supportu pročítal pár vláken, kde už pár nespokojených zákazníků lamentuje nad tímto přístupem NT, dokonce i o odchodu k jiné platformě (viz comments uživatele Kadana www.ninjatrader.com/support/forum/showthread.php?t=46115).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim všechny mám následující problém kdyby mi někdo dokázal poradit, mám nainstalovaný NT 6,5, live účet u IB, platformu TWS vše fungovalo správně 2 roky. Po upgrade TWS se mi již nepodařilo připojit přes NT k datům. Prostě zaloguju se na TWS vše proběhne jak má, pak kliknu na NT otevře se tabulka kde klikám File Connect pak volím IB a co se stane vyskočí mi malá tabulka k zalogování a červeně píše prosím přihlaste se jménem a heslem. Nevíte někdo co jsem udělala špatně? Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To PavelKvac: Ja som dostal odpoveď neskoro (ale aj tak vďaka), takže som nevydržal a zálohoval som celú zložku v Documents, čo sa týka NT. Potom som odinštaloval starú verziu a naištaloval novú. Dal som späť zložku z Documents. Takto to však nerob! Je to komplikované a aj tak sa mi podarilo stratiť nastavenia, takže som ich musel robiť znova. Nabudúce vyskúšam radu, ktorú som dostal. Ináč, najnovšia verzia NT aj TWS mi chodia aj na XP, aj na WIN7 home 32bit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...