Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,

prosím o radu s propojením TWS a NT. Zkoušel sem to přesně podle návodu na financnikovi, ale nejdou mi tyto 2 programy propojit. Nastavení mam stejné, jak je v návodu a nastavení API, sem použil taky stejné, jako jsem se dočetl zde: www.financnik.cz/forum/read.php?31,204980,page=66 . Ve freewall bráně mam oba programy povoleny.

Když se snažim v NT připojit k účtu, po zadání loginu (edemo), se mi zapne TWS, ale když si chci v NT pustit graf, píše mi to, že to nemá žádné data.

Díky za pomoc.

Encour

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Encour

Takhle na dálku to jde těžko ale zkus následující:

- pusť TWS dříve než NinjaTrader, nenech ho spouštět až při pokusu o připojení
- jestli se ti potom při pokusu o připojení zobrazí přohlašovací okno TWS je chyba v konektivitě
- v definici spojení v NinjaTrader použij svou skutečnou IP adresu, nedávej tam localhost ani 127.0.0.1
- spojení na TWS můžeš vyzkoušet bez NT z příkazové řádky:
[bold]telnet [/bold]
pokud je nastavení TWS v pořádku, vyskočí okno TWS z žádostí o povolení, jinak dojde k chybě. Pokud tohle neprojde, nemá cenu zkoušet připojit NT.

Může to být i něčím jiným, ale tyhle kroky mi několikrát pomohly.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
pouzivam pro obchodovani placenou verzi NinjaTraderu. Mam problemy s rychlou exekuci prikazu. Pouzivam Chart Trader a pokud chci vstoupit do pozice pomoci prikazu stop nebo limit (ne market), musim stisknout prave tlacitko, vyhledat odpovidajici prikaz a kliknout. To v rychlem trhu nelze zvladnout. Existuje nejaky snadny a rychly zpusob jak vstoupit limitem/stopem napr. pomoci klavesove zkratky ? Nebo lze toto resit pomoci napr. indikatoru ci strategie ?? Pro MM pouzivam ATM Strategii, ktera mi ridi posouvani SL. Toto potrebuji zachovat.
Dekuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

Chcel by som sa spytat par otazok.

1. Napr. Cez marker replay si nahram data od pondelku do piatku. Presuniem si posuvnik na koniec pondelka a vykresli sa mi graf za cely pondelok. Ale ked uz sa presuniem na koniec utorka, vykresli sa mi graf za cely utorok ale ten pondelkovy zmizne. Viem to spravit akurat tak ze to zrychlene prehram a tie data tam zostanu aj z predchadzajuceho dna, ale aj pri velkom zrychleni to zabera dost casu. Vedel by niekto ako na to?

2. Ako nastavim, aby pri zakreslovani do jedneho grafu sa moje zakreslene urovne zobrazovali aj v inych grafoch na inym TF?


Diky moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

black_panther Wrote:
-------------------------------------------------------
> Zdravim,
>
> Chcel by som sa spytat par otazok.
>
> 1. Napr. Cez marker replay si nahram data od
> pondelku do piatku. Presuniem si posuvnik na
> koniec pondelka a vykresli sa mi graf za cely
> pondelok. Ale ked uz sa presuniem na koniec
> utorka, vykresli sa mi graf za cely utorok ale ten
> pondelkovy zmizne. Viem to spravit akurat tak ze
> to zrychlene prehram a tie data tam zostanu aj z
> predchadzajuceho dna, ale aj pri velkom zrychleni
> to zabera dost casu. Vedel by niekto ako na to?

Pokud tam mas graf z predchoziho patku (pripadne dny pred tim), pak chybi pondeli a mas tam rovnou utery, tak to znam bohuzel moc dobre. Je to bug v programu, dela to uz leta. Pokud vim, nic s tim delat nejde, proste obcas chybi v grafu cely den, nebo dva. Jediny reseni je prehrat si cely ty dny ktery chybi, treba 500x replay a pak davat pozor kdy se blizi ten den co chces prehravat a prepnout to na 1x rychlost.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
mám problém s free data feedem pro Ninjatrader. Sehnal jsem si Data feed od Mirus (Continuum), také jsem si založil demo u AMP, kde je data feedem pro změnu CQG. U nastavení nebyl problém, když však u obou dám connect, tak se po pár vteřinách objeví chybová zpráva obecného charakteru, že Ninjatrader zaznamenal problém a blabla, nahlašte to Microsoftu...po zavření zprávy se zavře automaticky také celý Ninjatrader...nevíte v čem je problém?
Děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dash.parr:

Když odemkneš strategii, tak v NinjaScriptu můžeš napsat cokoliv smysluplného.

Pokud chceš vstupovat do dalších pozic v závislosti na stavu už existujících můžeš například pojmenovat své signály a podle výsledku jedněch aktivovat další. Jejich pozice pak lze řídit odděleně. Možná by to nějak šlo i ve wizzardu ale ten nepoužívám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...