Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,potřebuji radu.Mel jsem problem se zobrazovanim grafu nacitaly se mi jen nektere trhy a jen nektere tydny v ostatnich případech byl graf prázdný. Ninju jsem preinstaloval ale moc to nepomohlo ted uz mam prazdne vsechny grafy krome dennich ty se mi zobrazi. Nižší TF (1,3,5 atd) je jen bílá obrazovka. nemel nekdo takoví problem? nevím si rady :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj kolegové
Mám takový problém. NT mám propojený z Interactive Brokers (TWS) a při zadání příkazu třeba do long pozice NT pošle do TWS jen nákupní příkaz a PT ! Ale zadaný SL už se do TWS neodešle !!!
Poradí mi někdo co s tím aby mi NT ten SL do TWS poslal….moc děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

jsem začátečník a snažím se někde sehnat zpožděná intradenní data zdarma pro NT. Prohledal jsem fórum, ale nepodařilo se mi nic najít. Chtěl bych si udělat backtesty na intradenních datech. Je možné si někde založit účet, kde bych měl zpožděná intradenní data zdarma pro NT? Dík moc za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Geban Wrote:
-------------------------------------------------------
> Zdravím,
>
> jsem začátečník a snažím se někde sehnat zpožděná
> intradenní data zdarma pro NT. Prohledal jsem
> fórum, ale nepodařilo se mi nic najít. Chtěl bych
> si udělat backtesty na intradenních datech. Je
> možné si někde založit účet, kde bych měl zpožděná
> intradenní data zdarma pro NT? Dík moc za pomoc.


Hledej dale, je to tu popsane nekolikrat ve vlaknech NT, je to v te platforme zabudovane zdarma, nemusis nic shanet. Zpozdena data nejsou na backtest, to je real-time treba o 15 minut zpozdene, nemyslim ze toto potrebujes. Backtest se dela na historickych datech a ty si Ninja umi sam stahnout pres market replay - staci posledni den a zbytek si to stahne samo kdyz zobrazis graf. Zde nastuduj www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/ninjatrader7-replay.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...