Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Geban Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím,
>
> jsem začátečník a snažím se někde sehnat zpožděná
> intradenní data zdarma pro NT. Prohledal jsem
> fórum, ale nepodařilo se mi nic najít. Chtěl bych
> si udělat backtesty na intradenních datech. Je
> možné si někde založit účet, kde bych měl zpožděná
> intradenní data zdarma pro NT? Dík moc za pomoc.


data sezenes treba na ampfutures.com/ninjatrader_cqg.php vyplnis formular a pak jedes podel toho co ti prijde na mejl. hotovy je to za 10 minut

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

Da sa prosim vas ukoncit poziciu prikazom STP market?
Vysvetlim.
Obchodujem vylucne market prikazmi a preto do obchodu vstupujem prikazom market (tzn som pri nom)
ak ale chcem ist prec tak potrebujem nastavit limitny prikaz na urovni PT. No ak ten je zasiahnuty STP loss ktory som tam umiestnil na zaciatku obchodu tam ostava.

Skusal som pouzit aj prikaz STP na PT pozicii ale miesto toho aby doslo k jeho zlikvidovaniu, doslo k prikupeniu.

Nedalo by sa nejak (alebo ako to riesite vy) zeby som jednoducho ukoncil poziciu na PT, STP prikazom za Market?
Vobec mi neide o sklz pri prikaze Market, ale jednoducho chcem ukoncit poziciu hned ako tam trh dojde a hotovo.
Jo a este aby som nezabudol ukoncenie pozicie ma byt s tym ze automaticky sa mi zrusi aj ten STP prikaz ktory sluzi ako StopLoss v danom obchode
Da sa to nejako?
Dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to stranger: ukonceni pozice za market jakmile se trh dostane na tvou cenu jde pomoci Market if touched prikazu, ale ten v ninjovi neni... udajne lze dokoupit nejaky externi indikator, ktery tohleto dokaze delat, ale zarucit se za to nemuzu...
stop prikazem tohleto delat nejde, protoze prodejni stop prikaz lze umistit jen POD aktualni trzni cenu zatimco nakupni stop prikaz lze umistit jen NAD aktualni trzni cenu... stop prikaz jako ziskovy exit jde vyuzit asi jen jako Trailing stop (posunovany SL)

co se tyce druhe faze a sice okamziteho zruseni stop lossu po trefeni PT, tak v ninjovi existuje tzv. OCO vazba, tu snad lze pouzit a provazat napr limitni prikaz se stop lossem... tim se pri aktivaci jednoho prikazu druhy automaticky zrusi... OCO vazba stejne jako limitni prikazy je ale obvykle drzena u tebe na PC a ne u brokera (nekteri to mozna poskytujou), takze pokud ztratis pripojeni nebo vypnes PC, jako by tam nebyla...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka no super si ma troska viac nasmeroval.
A ako aktivujem tu OCO vazbu? Ja si myslim ze ak by sa dal prikaz LIMIT na PT "zviazat" ako ty hovoris s OCO vazbou (co zatial nemam tusenei co to je kedze som to nikdy nevyuzival), tak to by bolo mozne riesenie plne uspokojujuce.
Prave bliziace sa obchodovanie viacerych trhov ma nuti vymyslat nove riesenia ako si co najjednoduchsie zefektivnit obchodovanie bez nejakeho "nepohodlneho" stresu z neho, takze by ma zaujimalo aj to trailingovanie co si nacrtol. Budem musiet sa s tym pohrat lebo zatialsom tieto veci nevyuzival.

A este k tomu spadnutiu spojenia
Ak je vezba OCO s Limitnym prikazom (ak tomu spravne rozumiem) a spadne mi internetove spojenie, tak sa zrusi aj ten limitny prikaz na PT alebo sa len zrusi ta OCO vazba a limitny prikaz ostava? Teda ak potom internetove spojenie naskoci a objavi sa aj OCO vazba tak dojde k zruseniu STp prikazu ktory sluzi ako StopLoss, alebo ten tam ostane kedze pocas zasahu Limitneho prikazu zviazaneho s OCO vazbou padol internet?

Dufam ze davam logicke otazky heh

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to stranger: ja sam OCO nevyuzivam, pouzivam bezplatnu ninja trader a tam tusim ani pouzivat nejde... pokud mas koupeny ninja trader, melo by jit v chart traderu pravym klikem zvolit enable OCO a nasledne prikazy zadat a ony se automaticky sparujou (nikdy jsem nezkousel) jakmile mas cely par prikazu zadany, funkcni zase vypni, aby se neparovala s dalsima... trochu bych s tim nejdriv na tvem miste zaexperimentoval na SIM :D

co se tyce toho padu internetu nebo PC, tak by se mely automaticky zrusit limit prikaz a OCO vazba, kdyz pak pripojeni nahodis, OCO vazba i limit se nejspis objevi zpatky... stopka zustava na serveru u brokera a bud se mezitim vyplni, nebo zustane, pokud se mezitim vyplni... ciste teoreticky by se mel po pripojeni zrusit i limit a OCO prikaz... jak rikam, v praxi jsem to nikdy nezkousel, zatim nebylo potreba :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...