Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Mirus Futures - Zen-Fire II


Doporučené příspěvky

a já si pořád říkal, jestli nemám něco s počítačem nebo sítí, že mi to poslední dny běhá strašně pomalu..řekl bych, že možná víc než problém u Zen-Fire je problém u NT..protože se mi seká poslední dny hlavně samotný NT, při stahování replay dat, při připojování k datafeedům apod.

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 428
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

majkll:

vidím to stejně, problém je někde v rámci NT - Zen Fire. Webtrader jede úplně v pohodě, občas používám R Trader, ten je taky ok.

Nemám ani tak problém se připojit k live datafeedu Zen Fire, problém je dost často ve stahování historických dat. To mi spadne docela často při startu NT a pak pomáhá jen restart NT a pokus znovu dotáhnou chybějící historické data. Live data mi nepadají. Co jsem slyšel (nevím na 100%), tak NT v případě připojení k Zen Fire nestahuje historická data ze serverů Zen Fire, ale odněkud jinud, snad dokonce přímo od NT. Pak se jeví bohužel tyto "technické" problémy s historickými daty jako konspirační teorie proto, abychom jako uživatelé NT používali placený datafeed Kinetick. Na supportu NT jsem před nějakým měsícem něco takového četl. Tak doufám, že je to jen konspirační teorie ;).

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Zdravím.
Potíže s daty pokračují, včera jsem se alespoň napojil s historií 14ti dnů, ale dnes již ani takto.
Čekám na odpověď z Mirusu , tak uvidím s čím přijdou. Za data stejně platím, tak mi ta konspirace nesedí,
ale jeden nikdy neví co mají v úmyslu.
Nemáte někdo nové info o těchto potížích?

L.
Link to comment
Sdílet pomocí služby


... problém s daty nebyl na straně Mirusu, ale vzpomněl jsem si, že jsem dopoledne společně s aktualizací Adobe playeru instaloval i jejich bezpečnostní prográmek (přestože mám vlastní, byl zadarmo , že jo ...) a tak mi napadlo ho odinstalovat. Po tom vše v pořádku, takže někdy i takováto maličkost pozlobí.

L.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

tak malý update k sekání NT:

support NT mi poradil klasickou věc - udržovat NT aktualizovaný, jinak prý žádné neobvyklé problémy poslední dobou nemají..

osobně jsem došel ale na to, že problémy způsobovaly indikátory volume profilů založené na GomMP (gom, alto)..po odstranění indikátorů z grafů Nt běhá opět svižně jako dřív..ovšem nevím, pro kolik lidí s problémy tohle platí..každopádně je to jedna ze závad..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby


osobne se mi zda, ze se s obcasnyma "docasnyma poruchama" budeme muset szit. Kazdej system/ software ma nejakou miru nestability, nachylnost k nestabilite a miru kompatibility s ostatnima a kdyz chceme aby ty systemy spolupracovaly, tak pak opravdu staci i sebemensi vnejsi podnet (update nejakyho softwaru u vas na pc nebo u NT nebo u ZenFire) aby se system "vykolejil". O to vic, pokud tech softwaru je hodne nebo jsou nelegalni.
Ja mam taky cas od casu nejakej zadrhel (napr. min pondeli a cast utery se mi nechtely stahnout data z patku ... ejhle, a najednou to slo) ale musim rict, ze za poslednich 6-8 mesicu me vse funguje (jezisi, na co se to ma zaklepat??).
I nejaky indi me obcas zlobily (zvlast pozor, pokud jsou stazeny zdarma z nejakyho fora).
happy trading
sublo
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...