Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Mirus Futures - Zen-Fire II


Doporučené příspěvky

já vyzkoušel všechny data z NT adresáře s datem pátku smazat a stáhnout replay data pátku a přehrát a uložit...ale nepomohlo to úplně..možná to pomohlo s tickovými daty...tj. když zobrazím alternativní graf, je pátek ok...ale minutové grafy nefungují..když se podívám do složky NT/data/minute, tak mi chybí u pátku bid, ask položky, mám tam jen last...tam je asi chyba..ale jak to spravit..zkusím ještě support, ale bojím se, že vůbec nepochopí, co po nich chci..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 428
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

takže problém vyřešen:

chyba byla opět na straně Zen-Fire u trhů: NQ, YM, FDAX, FGBS, FESX, 6A, 6B, 6C, 6J and 6N.
nicméně v NT momentálně nějak přehodili historical feed na jiný zen-fire server a data jsou ok..tj. je potřeba vypnout NT, zapnout znovu, napojit na Zen-Fire a reloadovat data a je to ok..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím,

chtěl bych si otevřít účet u Mirusu.

Když si zaplatím doživotní verzi Ninja trader za 995 USD tak už bych měl platit jen 25 usd za neaktivitu, případně za více jak 5 obchodů RT, tak už žádné poplatky, jen za komise??

A co když budu chtít časem přejít například k Interactive Brokers, budu muset znovu zaplatit za Ninju, nebo jen stačí přejít jinam a Ninju už znovu neplatit, když už jsem ho jednou platil??

Ptám se proto, protože při zalození účtu u Mirus Futures rovnou zaškrtávám poskytovatele dat jako Zen Fire.
Ale jsou tam ješte další volby jako Interactive Brokers atd..

Tak by mě to zajímalo jak je to s tím placením s Ninjou pro různé Brokery.

Díky moc. : :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim tez, MF je broker, Zen Fire Vam poskytuje data a Ninja Trader je platforma. MF sice NT podporuje, ale platite ji vyrobci - MF ho nevlastni. Cili pokud zmenite brokera, NT Vam zustava. A myslim, ze se nejak necha vyresit i to, ze broker bude IB, ale data budete chtet treba stale od ZenFire (nevim, zda ho IB podporuji). Myslim, ze o tom bylo nekde psane.

A pak uz budete opravdu paltit jen komise. Jako "novacek" mate myslim 120dni free bez poplatku za neaktivitu. Pokud potom v nejakem mesici se neprihlasite online, tak to taky platit nebudete. Ale pokud si budete stahovat online data a neudelat alespon 5 obchodu, budete platit $25.
Alex

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ahoj všem,

reál obchoduji rok bohužel u XTB. Daří se, ale začínají mi čím dál více vadit jejich poplatky a swap, skluzy proti mě aj.
Prolezl jsem toto fórum docela obsáhle. Vyjadřujete se, že ideálně mít amerického brokera konkrétně tento Mirus. ok tak směle do toho.

Dnes si u Miruse založím demo na pozorování, ale i přesto.
Jsem hlavně swingový hráč, i když je čas a příležitost obchoduji intradenně klidně i 1M kdyby to šlo skrz poplatky.

Obchoduji všechno ci mi příjde pod ruku a převážně technicky. Měny, komodity, akciové indexi a deriváty.

Hledám brokera, který mě neokrade. Tedy až si půjdu vybrat peníze tak, abych je vůbec dostal.

-Spolehlivý. Jestli jednou ročně ztratí mojí pozici.... No neměl by, ale co tak sleduji brokery, tak se to někdy snad stalo každému, tak budiž, ale musí to být skutečný vzácná vyjímka.

-Zřejmě chci STP účet. Market maker brokera už nechci.
-Chci dál obchodovat měny a deriváty speciálně VOLX/VIX. Speciálně na VOLX chci obchodovat bez poplatků za rolování pozice. Už mě začalo unavovat platit 150pipů apod za rolování jednou měsíčně jako tomu je u XTB.
Což s 0.2 lotem za noc udělá 25K do ztráty ani nemrknu.

Mám vůbec šanci najít brokera, který by nabízel obchdovat VOLX/VIX s miniloty a zároveň neplatit rozdíl otevírající a zavírající ceny jednou měsíčně?

Možnost obchodovat miniloty 0,1 lot. Chápu, že burza nezná minilot a je to výtvor forexových brokerů.
Ale i forexový brokeři nabízejí STP účty s 0.1lot.

Nízké spready jsou výhodou, ale preferuji spolehlivost, i když jak tak čtu, tak až na vyjímky pomalu ani není možné mít vyšší poplatky než od evropských brokerů.
Ale je pravda, že čím nižší, tím lépe. Přeci jen to jsou peníze.

Chci sledovat skutečnou volatilitu na trzích pomocí grafů s volatilitou pro marker profil. (Jsem připraven za ně platit. Co jsem se tak dočetl, i když jsem si všimnul, že někteří to řeší pomocí neustálého měnění demo účtů,
na kterých to krátkodobě mají zdarma.) Postupem času chci obchodvat i na základě market profilu, ale prozatím ho budu jen studovat.

Snad jsem na nic nezapoměl. Jinak angličtinu mám velmi dobrou. A na účet pošlu řekněmě $10 000.
Co tento Mirus? Stále zůstává pravděpodobně nejvhodnější volbou?

Jestli nelze moje požadavky skloubit u jednoho brokera, tak začnu s kompromisy. Nic jiného nezbyde, ale od XTB chci utéct na 100%.

Mockrát děkuji.
A přeji úspěšné trady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

U Mirusu můžete obchodovat i FOREX, nejen futures.
www.mirusfx.com/

honza567:
pokud máte angličtinu velmi dobrou, napište si normálně s dotazem na kontakt na jejich webu, během pracovních dnů máte odpověď behem pár hodin, spíše dříve (US time). Tady za vás nikdo vaše "požadavky" na brokera nevyřeší ;).

Pokud chcete pouze názor na Mirus Futures, já jsem u nich, jsem velmi spokojen co se týče futures (FOREX neobchoduji), lze přes ně obchodovat i spready, atd...
Poplatky jsou ok, data super na to že jsou zadarmo, servis taky ok.
Pro více bude tedy určitě lepší jim napsat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No ty kokso naozaj. Oni uz robia aj FX. Som si ani nevsimol. Tak sa ospravedlnujem. A to som u nich na futures uz nejaky ten rok :)
Data su ale inak zadarmo u futuresmirus brokera iba ked spravis tusim 5 obchodov minimalne za mesiac.



Honzin Napsal:
-------------------------------------------------------
> U Mirusu můžete obchodovat i FOREX, nejen
> futures.
> www.mirusfx.com/
>
> honza567:
> pokud máte angličtinu velmi dobrou, napište si
> normálně s dotazem na kontakt na jejich webu,
> během pracovních dnů máte odpověď behem pár hodin,
> spíše dříve (US time). Tady za vás nikdo vaše
> "požadavky" na brokera nevyřeší .
>
> Pokud chcete pouze názor na Mirus Futures, já jsem
> u nich, jsem velmi spokojen co se týče futures
> (FOREX neobchoduji), lze přes ně obchodovat i
> spready, atd...
> Poplatky jsou ok, data super na to že jsou
> zadarmo, servis taky ok.
> Pro více bude tedy určitě lepší jim napsat.


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...