Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Mirus Futures - Zen-Fire II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 428
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 months later...

Zdravím,
z Mirus Futures mi přišel email s odkazem na stažení novější verze Ninja trader v17. Po tomto stažení se mi ztratila v nabídce připojení možnost připojit se na Zen-Fire od kterého beru data. Takže momentálně mám mrtvý program. Nevíte někdo co s tím? Stalo se to už také někomu ?
dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem, Otevírám účet u Mirusu - RCG a nevím si rady s jedním dokumentem. Snad mi tady někdo ze zkušených poradí. Dokument "Non US Tax Payer Info": Chápu dobře, že tady uvedu svoji adresu jako potvrzení, že nejsem z USA a tedy nechci platit DPH v USA ? A co se píše do kolonky v první větě: Initial here ........... it this is the account of an EXEMPT FOREIGN ? Předem díky za odpověď Jirka

26122

Link to comment
Sdílet pomocí služby

robsol:

Díky za info. Formulář jsem doplnil a vše odeslal. Jen zbývá podepsat poslední dokument "New Customer Signature Page" a předpokládám, že jej mohu poslat naskenovaný e-mailem ? Mám k němu přiložit také kopii OP a třeba pasu ?
Co se týká převodu peněz: dostanu od RCG nějaké pokyny s číslem účtu, kde bude i IBAN a SWIFT ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ano, můžeš ho samozřejmě poslat mailem. K tomu budou potřebovat nějaký scan dokumentu kde si ověří tvou opravdovou adresu. Např. já jim posílal fakturu za elektřinu kde jsem uveden jako vlastník i s adresou. Nebo výpis z bankovního účtu s adresou atd. Prostě nějaký "dobře ověřitelný" dokument s tvojí adresou.

Jakmile vše schválí tak ti přijde nejdřív mail od RCG s přístupovými údaji do tvého clearingového účtu a vcelku obratem i live účet od Mirusu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...