Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Mirus Futures - Zen-Fire II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 428
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Bahtiar:

napiš co přesně chceš někomu z account representatives (www.mirusfutures.com/contact_us/account_representatives), oni to co nejrychleji provedou, případně napíšou co a jak.

Ptáš se na problémy co mohou nastat, mne napadá jen jediný - dávej si pozor, aby tvůj osobní účet v bance na který chceš poslat peníze od brokera přijímal zahraniční platby a tento účet musí být na tvoje jméno (adresu atd.) jako účet u brokera, jinak nedojde ke správnému přijetí platby a stálo by tě to zbytečné peníze za novou platbu. Jinak ze strany Mirus jako brokera bych vážně obavy neměl, snaží se vše vyřizovat hned.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vacsina brokerov ti poslu peniaze len na taky ucet, z ktoreho si pred tym posielal peniaze k brokerovi. Neposlu ti na hocijaky ucet. Chrania sa tym proti praniu spinavych penazi a terorizmom, takze poznamka "dávej si pozor, aby tvůj osobní účet v bance na který chceš poslat peníze od brokera přijímal zahraniční platby" je od veci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yamato:

www.mirusfutures.com/registered_future_broker/commissions/account_fees

hlavně: Accounts that have averaged over the minimum of 5 round turns per month over the last 6 months are exempt.

Takže zjednodušeně, když budeš mít za měsíc 30 round turns obchodů, máš 6 měsíců free data (obchody se převádějí na další měsíc..).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat jestli není někde ve vlakně ať už současném nebo předchozím popřípadě jinde na internetu, návod na vyplnění dokumentu na založení ůčtu u Mirus. Co jsem pročítal vlákno tak jsem viděl že tam jsou nějake komplikované otázky. Chci se jenom ujistit aby mě něco nepřekvapilo, ale nechce se mi pročítat aktualně 150 stran vlákna Mirus. Za jakoukoli radu předem děkuji.

L.B.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...