Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Mirus Futures - Zen-Fire II


Doporučené příspěvky

Sejna:

doporučuji prostudovat link níže, záleží totiž na platformě (software), který budete pro odesílání příkazů používat.
Často držení OCO vazby na serveru není o brokerovi, ale o software. Např. Ninja Trader 7 OCO neumí držet (asi poslat) na server brokera.

www.mirusfutures.com/futures_broker/online_futures_trading_platforms/platform_comparison

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 428
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Sejna Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím
> nevíte někdo zda broker Mirus Futurecs drží vazbu
> OCO na svých meziserverech.
>
> Jde mi o to, když budu v pozici a vypadne např
> internet, jestli budou příkazy jen u mě v PC, nebo
> je má broker u sebe?


Prikazy zadane cez NinjaTrader OCO vazbu na ich serveroch nemaju pokial mi je zname. Ale ak zadas prikaz (resp. dva - OCO) cez ich web trader tak potom tam vazba OCO na ich serveroch je (resp. na serveroch zenfire myslim, do detailu neviem koho to vlastne je tie servere).
Ale odporucam samozrejme sa spytat priamo ich.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky za odpověd,

ještě jedna otázka ,chtěl bych používat Ninja 7, znamená to tedy pokud budu vyplněn příkazem market a budu čekat na dosažení PT, tak budu muset mít celou dobu zapnutý počítač i Ninja 7??

Co se stane , když ho vypnu??
Nevisí ten příkaz alespoň na serveru burzy, to by měl ne??
Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sejna:

pokud budete mít poslaný PT a SL s OCO vazbou, tak musíte mít zapnutý PC i NT7. Příkazy sice budou na burze, ale nebudou mít OCO vazbu na burze, ale jen na vašem NT7. Takže kdyby jste měl vypnutý NT7, tak by mohla přijít situace, že je PT zasažen (a pozice tím ukončena), SL ale bohužel zůstává viset na burze, trh by potom mohl dojít k příkazu SL a tím by jste měl novou nekrytou pozici.

Pokud je zasažen PT a NT7 máte zapnutý, soft. sám zruší okamžitě příkaz na SL.

Je to možno řešit tím, že např. budu používat jen SL a exitovat ručně, nebo posouvám SL dokud se nevyplní, nebo používat na grafy NT7 a na exekuci jinou platformu (ale to už musíte mít další zdroj dat pro NT7)....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Určitě chtějí něco, kde si ověří vaši adresu. Pokud to nebude stačit, AJ Vám napíše, co je ještě potřeba. Z vlastní zkušenosti bych radil dát si hlavně pozor na to, co vyplňujete na stránce, kde je vaše jmění, kapitál do začátku apod.
U mě byl problém, že jsem nevědel, co je přesně Marketable securities a pak, že jsem se přestěhoval do nového domu, trvalá adresa byla jinam a já osel uvedl adresu novou...ulice samozřejmě nikde na mapach ještě není. Ale nakonec to dopadlo :) Asi jsem pro ně byl teda vysoce podezřelý, ale nakonec mi účet otevřeli :))) Hodně zdaru:)
Jo a jen upozornění, až budete fundovat účet...jako SWIFT kod uvádějte HATRUS44XXX, pokud je požadováno 11 znaků a ne 8. I sám AJ byl překvapen, že tam musí být XXX...já jsem překvapen, že to Amíci sami neví, když XXX znamená něco jako ústředí, nebo "hlavní kancelář" ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jen tak na zamyšlenou sem hodím jednu věc pro klienty Mirus Futures.
Fundovat účet můžete i tak, že pošlete např. EUR částku na účet u Dorman v DE.
Pokud máte banku, která má levné převody v rámci EU (např. Fio), lze za pakatel docílit fundování účtu, navíc převod je rychlý (druhý pracovní den jsem měl nafundováno).

Pokud chcete mít vše v USD, tak po přičtení částky lze napsat na Mirus, že chcete celou sumu na obchodním účtu převést z EUR na USD a oni to provedou za aktuální kurz.

Více v odkazu a dole je link na pdf s účtem do DE.

www.mirusfutures.com/online_futures_trading/support/funding_instructions

Nesedí tam jak psal Alexik30 ten swift, je třeba taky dopsat XXX, tedy BOFADEFXXXX (převod k Dorman na jejich DE účet).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobrý den všem traderům

dostali jsme mail od MF mail:

RCG will need further information regarding your nature of employment. Please explain your involvement in Tourism. Also, on the application, you stated that you have $25,000 cash in banks and your initial account deposit will be $50,000. Please explain where the additional $25,000 is coming from.

Chapu to tak že chtějí uvézt původ peněz. Ted tomu rozumim že jsme omylem uvedli 50.000USD jako částku , kterou
budeme fundovat učet u RCG, je to tak?
Děkuji za radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ano, je potřeba si na to dávat pozor, brokeři mají poměrně přísné regule a musíte doložit, že "na to máte", zvláště u futures neplatí, že maximální ztráta je výše prostředků na účtě, můžete jít teoreticky i prakticky i výrazně do záporu. pokud v přihlášce uvedete věci, které si nějak protiřečí, budou od vás vyžadovat vysvětlení. Tj. např. je divné, že podle vás máte na účtech 25 tisíc volného cash, ale na účetu nich si chcete převést 50 tisíc. Tj. chtějí po vás vysvětlení, kde vezmete těch zbylých 25 tisíc. Nedoporučuji napsat, že čekáte na předání cash z prodeje drog nebo jiné nezákonné činnosti :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Ted mám torochu zmatek v tom mailu:

We received your RCG application. In addition, please complete the attached form and provide a government issued photo id and proof of residency (recent utility bill or bank statement).

RCG will need further information regarding your nature of employment. Please explain your involvement in Tourism. Also, on the application, you stated that you have $25,000 cash in banks and your initial account deposit will be $50,000. Please explain where the additional $25,000 is coming from.

Uváděli jsme "self employment" a

Nature of employment : Tourism
Když popíšu "involvement in tourism" jako Incomingová cestovka orientovaná na ruské turisty.
Bude to dostačující nebo budu muset něco k tomu dokládat? (Výpis z obch. rejstříku, danové přizn?)

Má někdo s tím zkušenosti?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Potřebují toto:

1. Doplnit přiložený formulář, je možné že jste vynechali nějaké povinné položky
2. Ofocenou občanku s fotkou a doložit, že bydlíte na uvedené adrese např. ofocením výpisu z účtu nebo nějaké faktury za plyn, elektřinu, telefon apod.
3. Vysvětlit co v turistice děláte, napište třeba "tourist office located in ...(city) focused on Russian tourists. To je potěší :)
4. Vysvětlit, odkud budete brát zbylých 25 tisíc, které chcete poslat na účet. Tj např. "free cash saved under my pillow" apod. :) Ale tuhle větu tam prosím nepište!! :)))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No osbne si myslim, ze by mohl byt problem s temi dalsimi $25k, kdyz je nemate v bance. Pokud tam chcete opravdu poslat 50k, tak doporucuji zaradit se do jine skupiny > $200 000...AJ mi doporucil mit na uctu 3-4 nasobek Initial account. Tak bud jste chtel naspat $5000, tak pak jim napiste, ze jste se spletl, nebo napiste, ze uz v bance ty penize mate...mozna, ale budou chtit vypis.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...