Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Mirus Futures - Zen-Fire II


Doporučené příspěvky

moverlock:

Moje simulovane obchodování FIMS jsem prováděl převážně v programu Sierrachart nebo Ninja trader. Real chci obchodovat určitě v Sierrachart, tudiž potřebuju brokera s daty který má podporu právě v Sierrachart. Support mezi Sierrachart a Zenfire je starý zhruba dva tři měsíce ale hlavně že už je. Dalším kritériem byla cena poplatku Mirus 4.55/RT+ data zdarma(velice kvalitní data zenfire)+ 30$ software.....AMP 5.05/RT+data zdarma+30$software....TS 4.20+data 130$/měsíc+software zdarma(v objemu RT při kterém já začínám pro mně nevýhodné, navíc software nemožné dostat na naučení bez poplatku)....IB 4.20/RT+data zdarma(bohužel nejsou ticková takže pro mně nepoužitelna, tudiž bych musel za data platit)+30$software(software u IB pro mne nepoužitelný, navíc funduju 5000$ u IB minimum 10k$) . Takže když to vše dám dohromady byl jsem rozhodnut pro AMP( alespoň pro začátek), ale jelikož sierra navázala suport z mirus-zenfire tak vitěz byl razem jasný. Ještě jsem řešil problém OCO vazeb který mirus z sierry nepodporuje, ale podporuje z R- trader za příplatek 0.10$//RT.....Tudiž moje obchodování bude probíhat.... Analyza s daty zenfire v sierrachart a zadávání příkazu přes R-TRADER s OCO vazbama....to vše za 4.55$/RT s kvalitními daty zenfire zdarma a suportem mezi Sierra a Mirus a R-trader.....



L.B.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 428
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

LB+moverock:
jestli si dobre pamatuju, tak otazky jsou celkem podobne jako u IB (Interactive Brokers) a navod k IB (i kdyz stary) je na strankach financniku. Pokud umite anglicky, tak se neni ceho bat.
Zakladem je to, aby kolonky o vysi prijmu a aktiv byly vyplnene na urovni zapadnich zemi.
sublo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím Vás drazí zkušení tradeři,

mohu se Vás zeptat na tip, jak řešíte zabezpečení přístupu k reálnému obchodování? Až si jednou založím live účet, tak mě třeba děsí představa, že mi doma někdo ukradne noťas nebo stolní PC a než se to dozvím (dovolená apod.), tak mi třeba proobchoduje celý účet. Lze nějak nastavit heslo pro spuštění ninjatrader, já to nikde nenašel. Jako jediné zabezpečení hesla do účtu windows mi přijde nedostatečné, kdy disk třeba napojí do jiného pc a může siz něj vše stáhnout.
Nebo je to nějak zabezpečené, aby někdo cizí nemohl vybrat peníze z obchodního účtu? Dočetl jsem se tady, že stačí poslat email kolik chci poslat a číslo účtu a oni to pošlou, jak si mě vůbec ověří?

Předem moc díky za případné odpovědi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Goro, na jednu stranu není dobré brát to na lehkou váhu, na druhou stranu není třeba dělat nějaké paraniodní akce. Vybrat účet u brokera není tak lehké, co vím, tak ani jeden nepošle peníze na jiný účet než máte u nich v databázi a už vůbec ne na účet, který by měl jiné jméno v account holder než je to vaše. Doporučuji si normálně zabezpečit windovsovký účet alespoň trochu komplikovaných heslem, do platformy se také přihlašuju přes jméno a heslo a pokud máte nějaké svoje drahoceené indikátory, strategie, data, která si dáváte na externí disk/flashky, použijte šifrování.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...